Gennaro Gattuso nepavyko pergalingai debiutuoti kaip naujam „AC Milan“ treneriui. Penkioliktojo turo „Serie A“ rungtynėse išvykoje madų sostinės klubas 2:2 (1:0) sužaidė su „Benevento“ futbolininkais, kurie iškovojo pirmą tašką.

Iki tol jie buvo pralaimėję visas keturioliką žaistų rungtynių.

38-ąją minutę įvartį galva pelnė Giacomo Bonaventura. Rezultatą 50-ąją minutę lygino laiku ir vietoje išdygęs bei kamuolį į vartus nukreipęs George’as Puscas.

Tačiau netrukus svečiai vėl šventė - po septynių minučių juos į priekį išvedė Nikola Kaliničius.

75-ąją minutę „AC Milan“ liko dešimtiese, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo Alessio Romanogli.

Tuo pasinaudojo šeimininkai, išlyginę rezulatą jau baigiantis rungtynėms ir pridėtam laikui. Herojumi tapo vartininkas Alberto Brigno, kuris atbėgo į pagalbą savo komandai paskutinę sekundę ir nukreipė kamuolį į vartus.

Milano komanda lieka septinta turnyre, pirmą tašką iškovojęs „Benevento“ - paskutinis.