Europos taurės turnyro atrankos etapą sėkmingai įveikė Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurios vyriausiojo trenerio Aco Petrovičiaus asistentu dirba Gintaras Krapikas, namuose 79:65 (14:16, 23:16, 25:24, 17:9) palaužusi Ventspilio „Ventspils“ krepšininkus.

Pirmąjį susitikimą svečiuose Mariupolio klubas buvo pralaimėjęs rezultatu 74:75.

Likus žaisti pustrečios minutės aikštės šeimininkų persvara siekė vos du taškus (64:62), tačiau Mariupolio komanda spurtavo 11:1 ir šios serijos baigtis buvo iš dalies išspręstą - 75:63. Per likusį laiką „Azovmaš“ komanda pranašumą tik dar padidino - 79:65.

„Azovmaš“: R.Minardas 24 (baudos 6/6), D.Ewingas 18 (5 rez. perd.), R.Rančikas 13 (8 atk. kam.), H.Rizvičius 9 (10 atk. kam.).

„Ventspils“: B.Bakičius 18 (tritaškiai 3/4), J.Youngas 14, S.Gray'us 7.