39
Vilniaus „Žalgiris“ – Trakų „Trakai“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Šeštadienį buvo sužaistos paskutinės „A lygos“ rungtynės. „LFF“ vykusiose rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Trakų“, rezultatu 3:0 (1:0) triumfavo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, o vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų – Deividas Šemberas užbaigė savo profesionalo karjerą.

39

Trečią kartą iš eilės Lietuvos čempionais tapė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šventė pergalę ir paskutinėse rungtynėse. Iniciatyvą didžiąją pirmojo kėlinio dalį turėję vilniečiai į priekį išsiveržė kėlinio gale. 45-ąją minutę Darvydas Šernas stipriu smūgiu iš baudos aikštelės krašto pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Antrasis kėlinys taip pat priklausė „Žalgirio“ futbolininkams. Nuo antrojo kėlinio pradžios atakavę šeimininkai, įvartį pelnė 63-ąją minutę. Po 18-mečio Justo Lasicko perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus pasiuntė brazilas Elivelto. 87-ąją minutę galutinį tašką rungtynėse padėjo Mantas Kuklys pelnęs trečiąjį įvartį.

Per 36 turus vilniečiai surinko 94 taškus ir turėdami 10 taškų persvarą prieš antroje vietoje likusius „Trakų“ futbolininkus vėl kabinosi aukso medalius.

Sudėtys:

Vilniaus „Žalgiris“: S. Klevinskas, A. Jankauskas, S. Kerla, D. Slijngardas, E. Vaitkūnas, J. Kendyšas, M. Kuklys, J. Lasickas (64‘ L. Gaucho), V. Lukša (46‘ Elivelto), D. Šemberas (77‘ D. Romanovskis), D. Šernas.

Trakų „Trakai“: M. Rapalis, D. Česnauskis, J. Januševskis, L. Klimavičius, A. Byčenokas, A. Gurenka (62‘ S. Shevchuk), V. Šilėnas (16‘ Y. Mamaev), R. Stanulevičius (74‘ R. Solominas), N. Valskis, J. Zasavickis, D. Aršakianas.

Bronzos medaliai – klaipėdiečių rankose

Klaipėdoje įvyko dvikova dėl trečiosios vietos „A lygoje“. Klaipėdos „Atlantas“ susitiko su Marijampolės „Sūduva“. Abi komandos priešrungtynes turėjo po 67 taškus, o dėl geresnio įvarčių trečia pozicija tenkinosi „Sūduvos“ futbolininkai. Namie žaidė „Atlanto“ futbolininkai rungtynių gale išplėšė pergalę ir stadioną galėjo palikti pakeltomis galvomis.

45-ąją minutę po Andriaus Bartkaus tikslaus smūgio „Atlantas“ pirmavo 1:0, tačiau 58-ąją minutę į klaipėdiečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Nermin Jamak. Einant rungtynėms link pabaigos Maksimas Maksimovas pelnė pergalingą rungtynių įvartį išplėšdamas Klaipėdiečiams trečią vietą.