Šiandien Lietuvos stadionuose buvo sužaistos trejos „A lygos“ čempionato 18-ojo turo rungtynės. Jose sėkmė lydėjo šeimininkus ir tik vienintelė „Sūduva“  nepasinaudojo namų sienų pranašumu.

Vilniuje špagas surėmė negeriausius laikus išgyvenančio vietos „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai. Mačą kiek netikėtai triuškinamu rezultatu 5:1 (1:1) laimėjo atlyginimų savo akyse kelis mėnesius nematantys žalgiriečiai. Nors svečiai pirmieji išsiveržė į priekį po Rimanto Žvingilo taiklaus smūgio 42 minutę, sostinės klubo žaidėjai dar pirmajame kėlinyje atstatė pusiausvyrą, kai pasižymėjo Igoris Morinas.

Sėkmės įkvėpti žalgiriečiai po pertraukos visiškai perėmė iniciatyvą ir mušė įvarčius vieną po kito – uostamiesčio ekipos vartininko Arno Lekevičiaus nepasigailėjo Artūras (49 min.) ir Igoris Steško (57 min.), Arminas Veskela (71 min.) ir Tomas Sirevičius (85 min.).

Centriniame turo mače Marijampolėje savo jėgas išmėgino „Sūduva“ ir „Ekranas“. Nors beveik visą rungtynių laiką aktyvesni ir pavojingesni buvo šeimininkų išpuoliai, panevėžiečiai 22 minutę gavo teisę smūgiuoti vienuolikos metrų baudinį. Deja, ekraniečių puolėjo Vitalijaus Kavaliausko koja sudrebėjo ir jis kamuolį sukirto į virpstą. Nei vienai, nei kitai komandai pelnyti įvarčio iki pat susitikimo pabaigos taip ir nepavyko, tad buvo užfiksuotos lygiosios 0:0.

Kitoje dvikovoje absoliutūs turnyro autsaideriai Šilutės futbolininkai namuose egzaminavo „Šiaulių“ klubą. Šiauliečiai egzamino neišlaikė ir patyrė sensacingą pralaimėjimą 0:2 (0:0). Pergalę šilutiškiams atnešė du legionieriaus iš Albanijos Muharemo Bajramio įvarčiai – saugas kamuolį į aukštaičių vartus pasiuntė 68 ir 70 minutėmis.