„Optibet A lygoje“ ir toliau sėkmingai pastarosiomis savaitėmis rungtyniauja Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Mėlynai balti 32-ojo turo akistatoje namuose po atkaklios kovos 1:0 įveikė Gargždų „Bangą“, kuri pralaimėjo ketvirtą tarpusavio mačą bei nepelnė nė vieno įvarčio.

Pirmame kėlinyje nė viena komanda itin pavojingų epizodų nesukūrė. Mėlynai baltų gretose savo progą turėjo Ugochukwu Oduenyi – jo bandymą atrėmė Mantas Bertašius.

Po pertraukos į kovą mestas Michaelas Thuique smūgiu galva sudrebino skersinį ir dar sykį pavojingai mušė pažeme. Kitoje aikštės pusėje „Banga“ irgi atsakė ne viena aštria ataka – Robertas Vėževičius galva nukreipė kamuolį visiškai greta virpsto.

Vis dėlto 75-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. M. Thuique baudos aikštelėje surado Alexą Souzą, kuris iš arti nukreipė kamuolį į tuščius vartus. Gargždiškiai ne sykį kėlė pavojų, bet išlyginamojo įvarčio pasiekti nepavyko.

„Hegelmann“ ekipa su 52 taškais žengia ketvirta, „Banga“ turi 33 taškus ir užima 6-ąją poziciją.