Penktadienį Gargždų „Banga“ savų žiūrovų akivaizdoje net 0:3 (0:1) buvo priversta pripažinti Pakruojo „Kruojos“ pranašumą.

Dvikovą aktyviai pradėjusi „Banga“ artėjant kėlinio viduriui gavo progą įsitikinti, jog ne veltui taip dažnai minimas futbolo dėsningumas „neįmuši tu, įmuša tau“. 17 min. V. Mižigurskis smūgiu iš 30 metrų sukirto į svečių vartų skersinį. A.Staponka pabandė atšokusį kamuolį nestabdydamas iš kelių metrų nukreipti į vartus, tačiau pataikė tiesiai į „Kruojos“ vartininką. Praėjo tik keturios minutės ir po pakruojiečio M. Gardzijausko smūgio nuo baudos aikštelės ribos kamuolys atsimušė į virpstą ir įskriejo į vartus – 0:1.

Šis įvartis iš esmės pakeitė rungtynių eigą. Svečiai atsitraukė ir laukė progos kontratakuoti. Antrajame kėlinyje „Bangai“ bandant didelėmis pajėgomis atakuoti tų progų „Kruojos“ futbolininkams atsirado gana daug. Porą pirmųjų pavojingų reidų atrėmė I. Spiridonovas, tačiau vėliau ir jis nebegalėjo išgelbėti komandos.

Panašiai, kaip ir pirmajame kėlinyje, „Banga“ turėjo galimybę pasiųsti kamuolį į svečių vartus, tačiau jos neišnaudojo, o netrukus „Kruoja“ padvigubino persvarą: 74 minutę po A. Jokšo perdavimo iš kairiojo krašto A . Staponka krisdamas pabandė prastumti kamuolį greta svečių vartų sargo, tačiau šis sužaidė užtikrintai. Prabėgus kiek daugiau nei minutei Pakruojo ekipos saugas T. Eliošius pabėgo dešiniuoju kraštu, suklaidino jį pasivijusį E. Bračkų, paguldė I. Spiridonovą ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus – 0:2.

Dar po 7 min. kitas „Kruojos“ saugas G. Slavickas sunaikino paskutines „Bangos“ viltis pakeisti rungtynių eigą: gavęs kamuolį ties vidurio linija pakruojietis išbėgo vienas prieš I. Spiridonovą ir pasiuntė kamuolį į vartus – 0:3.