Europos taurės turnyro kvalifikacinį etapą nesėkme pradėjo Arvydo Eitutavičiaus atstovaujamas Prostėjovo „Prostejov“ (Čekija) klubas, kuris svečiuose 65:70 (17:23, 14:13, 16:15, 18:19) nusileido Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) krepšininkams.

25 minutes aikštelėje praleidęs lietuvis surinko 7 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 0/4, baudos 1/2) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei sykį pažeidė taisykles.

„Lukoil Academic“: L.Mackas 17, B.Avramovas ir T.Stoykovas - po 10, A.Owensas 9.

„Prostejov“: J.Smithas 22 (tritaškiai 4/6), B.Gadri 10 (9 atk. kam.), J.Prašilas ir D.Pandula - po 8.

Atsakomosios rungtynės spalio 5 dieną vyks Čekijoje.