Antrąją pergalę Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyro Gruzijoje dvejetų varžybose iškovojo ir tarp keturių geriausių porų pateko Agnės Čepelytės ir Justinos Mikulskytės duetas.

Ketvirtadienį ketvirtfinalyje Lietuvos merginos 3:6, 6:3, 10:8 įveikė trečiąją turnyro porą - belgą Indią Maggen bei slovakę Lenką Wienerovą - ir užsitikrino 196 JAV dolerių čekį bei po 4 WTA dvejetų reitingo taškus.

Pusfinalyje Lietuvos tenisininkės žais su antrąjį reitingą turinčia pora - armėne Ani Amiraghyan ir ruse Margarita Lazareva - kuri ketvirtfinalyje 6:3, 6:0 nugalėjo Moldovos atstoves Danielą Ciobanu ir Anastasija Vdovenko.

Vienetų varžybas abi 18-metės lietuvės - Agnė Čepelytė bei Justina Mikulskytė - ketvirtadienį baigė aštuntfinalyje. Abi jaunosios Lietuvos tenisininkės tenkinosi pelniusios po 1 WTA reitingo tašką bei po 196 JAV dolerių čekį.

Po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą patekusi bei 1269-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkių klasifikacijoje užimanti A.Čepelytė 1:6, 2:6 turėjo pripažinti ketvirtosios raketės 20-metės armėnės Ani Amiraghian (WTA-700) pranašumą, o J.Mikulskytė aštuntfinalio susitikime nesugebėjo rimčiau pasipriešinti antrajai pagal skirstymą 20-metei Christinai Shakovets (WTA-586) iš Vokietijos - 1:6, 0:6.

ITF serijos moterų teniso turnyro Telavyje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.