Ispanijos „La Liga“ pirmenybių antrojo turo rungtynės tarp „Levante“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Garethas Bale’as jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė Karimo Benzemos perdavimą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

Rogeris Marti 46-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Jose Campana 57-ąją minutę pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Levante“ naudai 2:1.

Viniciusas 73-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Roberas Pieras 79-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir „Levante“ vėl išsiveržė į priekį 3:2.

Alejandro Cantero 83-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Viniciusas 85-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir šių rungtynių rezultatas dar kartą tapo lygus 3:3.

Vartininkas Aitoras Fernandezas rungtynių pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Levante" futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Vis dėlto per likusias minutes Madrido ekipai nepavyko sukurti nieko pavojingo, nors ir šeiminikų vartose stovėjo gynėjas, kadangi prieš raudoną kortelę jie jau buvo išnaudoję visus keitimus.

Tuo tarpu čempiono titulą ginantis Madrido „Atletico“ kluba minimaliu rezultatu namuose 1:0 nugalėjo „Elche“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Saulis Niguezas 8-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

Angelis Correa 39-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0.

Marcosas Llorente antrojo kėlinio pradžioje atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

Koke 60-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau pastarasis problemų vartininkui nesukėlė.