DeMaras DeRozanas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, pelnydamas 50 taškų ir atvesdamas Čikagos „Bulls“ (45/32) ekipą į pergalę NBA pirmenybėse.

„Bulls“ namie po pratęsimo 135:130 (22:32, 28:27, 32:33, 36:26, 17:12) įveikė Los Andželo „Clippers“ (37/40).

D. DeRozanas vien per ketvirtą kėlinį surinko 17 taškų, dar dešimt pridėjo pratęsimo metu, o mačą baigė su 50 (15/24 dvit., 2/2 trit., 14/15 baud.). Iki karjeros rekordo jam pritrūko vos dviejų taškų.

Likus žaisti penkias minutes „Clippers“ dar turėjo 11 taškų pranašumą, bet „Bulls“ atsilikimą nukirpo. Likus 7 sekundėms iki mačo pabaigos svečiai vis dar buvo priekyje 118:115, bet „Bulls“ turėjo kamuolį.

Po minutės pertraukėlės Terance’as Mannas užsidirbo pražangą ne prieš kamuolį turėjusį žaidėją ir buvo nubaustas technine pražanga. „Bulls“ sumažino atsilikimą iki dviejų taškų ir dar išsaugojo kamuolį – jį gavęs D. DeRozanas išprovokavo pražangą mesdamas tritaškį.

Gynėjas pataikė pirmus du metimus, bet prametė trečiąjį, nepasinaudodamas galimybe išplėšti pergalę ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Šiame vienu žingsniu priekyje nuolat buvo „Bulls“ - likus žaisti 5 sekundes po Reggie Jacksono tritaškio „Clippers“ atsiliko 130:133, bet mačą uždarė tas pats D. DeRozanas – priėmęs kamuolį jis atitrūko nuo varžovų ir sudrebino krepšį galingu dėjimu.

„Bulls“: D. DeRozanas 50, N. Vučevičius 22 (14 atk. kam.), Z. LaVine’as 21, C. White’as 11, P. Williamsas 12 (11 atk. kam.).

„Clippers“: R. Jacksonas 34, P. George’as 22, M. Morrisas 20, N. Batumas 17, I. Zubacas ir L. Kennardas po 11.