Donatas Motiejūnas surinko dvigubą dublį, tačiau lietuvio atstovaujama „Monaco“ (10/12) po 50 minučių kovos dramatiškai krito prieš Eurolygos lyderę Madrido „Real“ (18/3).

Karališkasis klubas svečiuose po dviejų pratęsimų kovos stipresnis buvo 90:84 (16:18, 19:16, 21:23, 10:9, 15:9).

D. Motiejūnas žaidė beveik 33 minutes pelnė 10 taškų (4/11 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių. Tai pirmasis lietuvio dvigubas dublis šiame sezone.

Nė vienai komandai viso mačo metu nepavyko įgyti ryškesnės persvaros – arčiau to buvo Madrido „Real“, atitrūkusi trečiame kėlinyje 56:47. Tačiau „Monaco“ laimėjo atkarpą 10:0 ir vėl išsiveržė į priekį.

Viskas sprendėsi paskutinėmis mačo akimirkomis – kiek arčiau to buvo „Monaco“, kuri likus dviems minutėms pirmavo 66:60. Vis tik per likusį laiką šeimininkai taškų nepelnė, o „Real“ smeigė du tritaškius.

Pratęsimą išplėšusiu metimu tapo Rudy Fernandezo tolimas šūvis, nors dar buvo likusi žaisti minutė. Likę komandų bandymai buvo netikslūs.

Šiame „Monaco“ laimėjo atkarpą 6:0 ir išsiveržė į priekį 75:70. Bet ir vėl scenarijus kartojosi – per likusias beveik dvi minutes šeimininkai taškų nepelnė, o „Real“ antrą pratęsimą išplėšė Walteris Tavaresas.

Visų pirma jis atkovojęs kamuolį puolime išlygino rezultatą, o vėliau blokavo lemiamą Mike’o Jameso metimą.

Antrame pratęsime jau geriau atrodė „Real“ – po Gabrielio Decko dvitaškio su pražanga svečiai atitrūko 88:81 ir iškovojo pergalę.

Siaubingas rungtynes sužaidė M. Jamesas – gynėjas surinko 11 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet iš žaidimo pataikė vos 3 metimus iš 17. Nespindėjo ir kitas „Monaco“ narys Dwayne’as Baconas, pelnęs 19 taškų, bet taip pat svaidęs pro šalį – 6 metimai iš 20.

„Monaco“: Dwayne’as Baconas ir Alpha Diallo po 19, Danilo Andjusičius 14, Mike’as Jamesas 11, Donatas Motiejūnas 10.

„Real“: Guerschonas Yabusele 18 (10 atk. kam.), Thomas Heurtelis (9 rez. perd.) ir Vincentas Poirier (14 atk. kam.) po 10.