0

Pusketvirto kėlinio aikštelėje dominavę Dalaso „Mavericks“ (12/17) krepšininkai paskutinėmis Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lemiamo ketvirčio akimirkomis jau buvo priversti vytis Oklahomos „Thunder“ (22/6) klubą, tačiau Darrenas Collisonas neįtikėtinu metimu išplėšė pratęsimą – 98:98.

Visgi papildomų penkių minučių metu sėkmė jau lydėjo NBA vicečempionus, kurie savo aikštelėje iškovojo pergalę rezultatu 111:105 (21:29, 22:16, 30:36, 25:17, 13:7).

Vakarų konferencijoje pirmaujančios Oklahomos ekipos gretose išsiskyrė Kevinas Durantas, kuris surinko net 40 taškų (baudos 10/10), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 3 varžovų metimus.

19 taškų prie pergalės pridėjo Serge Ibaka (17 atk. kam., 5 blk.), 18 – Kevinas Martinas (7 atk. kam.), 16 – Russellas Westbrookas (6 atk. kam., 10 rez. perd.).

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrusiame Dalaso klube pasižymėjo D.Collisonas (32 tšk.), Chrisas Kamanas (17 tšk. ir 8 atk. kam.), Shawnas Marionas (14 tšk., 9 atk. kam ir 7 rez. perd.) bei Vince'as Carteris ir Dirkas Nowitzki (po 9 tšk.).

„Mavericks“ klubas Vakarų konferencijoje užima tik dvyliktąją poziciją.

Absoliuti sezono lyderė "Los Angeles Clippers" komanda namuose 106:77 įveikė "Boston Celtics" krepšininkus ir iškovojo 15-ąją pergalę iš eilės.

Los Andželo komandai (23 pergalės/6 pralaimėjimai) Mattas Barnesas pelnė 21, o Jamalas Crawfordas - 17 taškų. "Celtics" ekipoje (14/14) rezultatyviausias buvo Kevinas Garnettas. Jis surinko 16 taškų.