Pasileidę į gaudynęs ir likvidavę 16 taškų skirtumą, Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pasiekė svarbią pergalę Vieningosios lygos varžybose. Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai namuose 85:75 (18:22, 15:26, 24:14, 28:13) nugalėjo Donecko „Doneck“ komandą.

Pasiekę pergalę vilniečiai dar labiau sutvirtino savo poziciją A grupės antrojoje vietoje. Tik Kazanės „Uniks“ lenkia „Lietuvos rytą“, kurio sąskaitoje dabar 10 pergalių ir 5 pralaimėjimai. Galimybę pavyti Vilniaus klubą turėję Donecko krepšininkai lieka su 8 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė varžovai, tačiau dvitaškiu atsakęs Gediminas Orelikas išlygino rezultatą (2:2). Vėliau svečiai pelnė 5 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį 7:2. Legionierių vedamas Donecko klubas išsaugojo pranašumą iki pat pirmojo kėlinio pabaigos - 22:18.

Antrajame ketvirtyje kelis kartus suklydo Juanas Palaciosas, tuo tarpu varžovų gretose sunkiai sulaikomas buvo Marco Killingsworthas, kurio dėka Ukrainos komanda nutolo (31:18). Atsilikimą tolimu šūviu sušvelnino G.Orelikas, tačiau svečiai susigrąžino iniciatyvą ir prieš didžiąją pertrauką turėjo užtikrintą persvarą - 48:33.

Išvadas didžiosios pertraukos metu padarę vilniečiai trečiajame kėlinyje kilo į šturmą - dukart iš toli pataikė Martynas Gecevičius, prie jo prisijungė G.Orelikas, Darius Songaila, J.Palaciosas bei Renaldas Seibutis ir „Lietuvos rytas“ jau alsavo varžovams į nugarą (53:56). Per šį kėlinį visiškai deficito vilniečiams panaikinti nepavyko - 57:62.

Galiausiai paskutinio ketvirčio pradžioje G.Orelikas ir J.Palaciosas išvedė Vilniaus komandą į priekį (63:62). „Lietuvos ryto“ sėkmingą atkarpą pratęsė Stevanas Jelovacas ir D.Songaila, po kurių taiklių metimų aikštės šeimininkai išlaikė persvarą savo rankose (73:69). Rungtynių pabaigoje po tritaškį pridėjo Steponas Babrauskas bei D.Songaila ir „Lietuvos ryto“ pranašumas tapo dviženklis. Finalinė sirena skelbė vilniečių pergalę 85:75.

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila (8/14 dvitaškiai) 16, Juanas Palaciosas (7/11 dvitaškiai) 14, Gediminas Orelikas (2/2 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 5/5 baudų metimai) 13, Stevanas Jelovacas 12, Martynas Gecevičius (8 atk. kam.) 11, Renaldas Seibutis 8, Tautvydas Lydeka 5, Steponas Babrauskas ir Omaras Cookas (8 rez. perd., 4 per. kam.) po 3.

„Doneck“: Darrelas Mitchellas (6/7 dvitaškiai) 16, Denisas Jakovlevas ir Marco Killingsworthas po 14, Bernardas Kingas 12, Maksimas Kornijenka 11.