Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ pranešė rinkai pristačiusi nemokamą mobiliąją programėlę, siūlančią visas šiuo metu „Tiketos“ kasose ir interneto svetainėje atliekamas funkcijas.

REKLAMA

Naudojantis šia programėle bus galima išmaniuoju telefonu įsigyti bilietus, ieškoti informacijos apie renginius, naudotis bilietu telefone, tačiau, pasak bendrovės atstovų, ši aplikacija bus naudinga ne tik prieš renginį, bet ir renginio metu ir net po jo.

Pasak „Tiketos“ atstovų, visi programėlės vartotojai, dalyvaudami viename ar kitame renginyje, galės jį fotografuoti ir realiu laiku dalintis „karštomis“ nuotraukomis su savo draugais. Be to, aplikacijos naudotojams bus skelbiami specialūs konkursai, įvairūs pasiūlymai, suteiksiantys papildomos vertės.

Skelbiama, kad, naudojantis programėle, bus nesunku sužinoti, į kokius renginius eina prie socialinio tinklo „Facebook“ prisijungę draugai. Ši išskirtinė funkcija padės susiplanuoti savo laisvalaikį, skatins tiesioginį tarpusavio bendravimą ir turiningą laiko leidimą, sakoma bendrovės pranešime. „Tiketos“ mobiliąją programėle žmogus gali naudotis ne tik tada, kai jam prireikia bilieto, bet ir per renginius ar net nuobodžiaudamas.

Nemokama „Tiketos“ mobiliąją programėle jau dabar gali naudotis visi turintys „iPhone“ telefonus. „Android“ telefonams ši programėlė bus prieinama balandžio mėnesį, sakoma pranešime.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų