Prieš kelis mėnesius pristatyta ir tik „iOS“ įrenginių savininkams kurį laiką buvusi prieinama „Tiketos“ mobilioji programėlė jau pasiekiama ir „Android“ operacinės sistemos vartotojams, sakoma bendrovės pranešime. Pastariesiems pristatoma programėlė ne tik turi visas „iOS“ naudotojų jau pamėgtas ir įvertintas funkcijas, bet ir suteikia naujų galimybių.

„Kurdami programėlę „Android“ operacinei sistemai, išsaugojome visus mobiliosios programėlės privalumus – ja galima pirkti bilietus ir saugoti juos telefone, ieškoti renginių ir informacijos apie juos, galima fotografuoti renginius ir realiu laiku dalintis „karštomis“ nuotraukomis su draugais. Pastaroji funkcija, matome, tampa vis populiaresnė. Be to, galima dalyvauti specialiuose konkursuose ir sužinoti, į kokius renginius eina jūsų prie „Facebook“ socialinio tinklo prisijungę draugai“, – vardino bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

„Android“ operacinės sistemos populiarumas, „Gemius audience“ duomenimis, per metus Lietuvoje išaugo beveik 3 kartus. Skaičiuojama, kad gegužės pradžioje „Android“ vartotojų, besinaudojančių internetu, Lietuvoje buvo daugiau nei 79 tūkst., o „iOS“ – beveik 48 tūkst.

Pasak bendrovės atstovų, „Tiketos“ programėlę per keletą mėnesių parsisiuntė 7 tūkst. „iOS“ vartotojų, tad tikimasi, jog „Android“ rinkoje rezultatai bus ne mažiau geri.


Rašyti komentarą...
P
Patriotas
2013-05-28 15:34:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai visam pasaulyje tai jau naudojama ir nera naujiena, tiketa sugalvojo naujiena... Sekanti karta isras dvirati.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų