REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

UAB „AKTKC“ pranešė pristačiusi naują transporto stebėjimo ir kontrolės paslaugos sprendimą „eTransportas – biuras“: nuo šiol iš vadybininko kompiuterio į vairuotojo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną su "Android OS" galima ne tik siųsti žinutes bei suplanuotą maršrutą, bet ir gauti fotografuotus dokumentus.

REKLAMA
REKLAMA

Be to, vairuotojui gavus kelionės tikslą, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone įrašyta programa automatiškai naviguoja transporto priemonę užduoto tikslo link, teigia bendrovės atstovai.

REKLAMA

Pasak jų, „eTransportas – biuras“ aktualus logistikos, pervežimo paslaugų ir kitoms imonėms, kurioms reikia žinoti transporto priemonės buvimo vietą, bendrauti žinutėmis su vairuotojais ar koordinuoti jų darbą realiuoju laiku bei siųsti fotografuotus dokumentus.

UAB „Barela“ atstovas Andrius Grudžinskas įvertino išbandytas „eTransporto“ paslaugos naujoves: „Mūsų įmonei ypatingai svarbu užtikrinti efektyvią komunikaciją tarp vadybininkų ir vairuotojų. Džiaugiamės galėdami siųsti žinutes vairuotojams ir gauti iš jų fotografuotus dokumentus operatyviai, tad neturime jokių nusiskundimų. Taip pat mūsų įmonei labai aktuali suplanuoto maršruto siuntimo vairuotojui funkcija, padedanti dirbti našiau“.

REKLAMA
REKLAMA

Paslauga padeda didinti darbo efektyvumą siunčiant ir gaunant informaciją iš vairuotojo iš karto, kai įvykdoma užduotis. Taip pat visi pranešimai saugomi archyve: žinoma, kas ir kada siuntė užduotis vairuotojui, ir ką šis atsakė. Be to, vienu metu galima siųsti informaciją tik pasirinktiems arba visiems vairuotojams.

Programėlę „eTransportas - biuras“ parsisiunčiama iš „Google Play“ parduotuvės nemokamai, o paslaugos teikimo sutartis sudaroma su UAB „AKTKC“. Naudotis paslauga galima iš karto, sakoma pranešime.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų