Oro užterštumas D. Britanijoje prisideda prie dešimčių tūkstančių žmonių mirčių ir britų gyvenimo trukmę gali sutrumpinti net 9 metais.

Kaip teigiama Didžiosios Britanijos parlamento komiteto pateiktoje ataskaitoje, oro užterštumas kasmet tampa 50 tūkst. žmonių mirties priežastimi, nes jis sunkina astmą, prisideda prie širdies ir kvėpavimo ligų paūmėjimo. „Užterštas oras gerokai pavojingesnis nei cigarečių dūmai, eismo nelaimės ar nutukimas. Deja, šiai problemai labai mažai dėmesio skiria tiek žiniasklaida, tiek šalies valdžia“, – teigia aplinkosaugos audito komiteto vadovas TimasYeo.

Teigiama, kad visoje šalyje oro užterštumas gyvenimą sutrumpina vidutiniškai 7-8 mėnesiais, tačiau ten, kur užterštumas itin didelis, žmonės trumpiau gyvena net 9 metais. Ekspertai teigia, kad orą labiausiai teršia automobilių išmetamosios dujos.


Rašyti komentarą...
v
viva
2010-03-25 10:13:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
pažvelkime į šitą reikalą iš kitos pusės, tarša atsiranda dėl technologijų plėtros, taip? technologijos lengvina mūsų gyvenimą ir jis lyginant su mūsų tėvinainiais prailgėjo dvigubai.
Atsakyti
0

v
viva
2010-03-25 10:15:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
o štai tarša yra neišvengiama, kad mūsų gyvenimas nebūtų toks kokybiškas, automobiliai, mobilieji, lėktuvai, ir kasdien pagaminamos prekės, kurios yra pakuojamso į įvairaus mąsto plastiką..
Atsakyti
0

A
Algis
2010-03-25 11:15:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
baikit nesamones taukst, pona Šunokienė (habilituota antenu mokslo daktare) ne karta irode, kad jei paslept antenas is akiu, tai jokio poveikio joks nuodingas maistas ar oras organizmui nedaro, organizmas puikiais issivalo visus slakus, jei nemato antenu :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų