Išnaudokite visas „Huawei“ įrenginio galimybes su „Petal Search“ ir „AppGallery“

Savo išmaniaisiais įrenginiais – ypatingai, telefonais – naudojamės kasdien. Tam, kad patenkintume visus savo poreikius, nuolat ieškome ir įvairių programėlių: saviugdai, pramogoms, darbui ir pan. Natūralu, kad kiekvieną dieną naudojantis išmaniuoju, norisi, jog naujų programėlių paieška ar naudojimasis jomis veiktų kuo paprasčiau. Technologijų kompanija „Huawei“ nuolat atsižvelgia į vartotojų poreikius, todėl siūlo išbandyti naujausias oficialios parduotuvės „AppGallery“ bei įskiepio „Petal Search“ funkcijas. Jos padės surasti, atsisiųsti, valdyti bei dalytis įvairiomis programėlėmis ar duomenimis lengviau ir greičiau. 

Atnaujinkite telefoną neprarasdami duomenų 

Daugumai vartotojų perkelti informaciją iš vieno išmaniojo telefono į kitą – varginantis darbas. Susiduriama su baime ir nerimu, kad svarbiausi duomenys, nuotraukos ar kontaktai gali būti prarasti. Persikeliant asmeninius duomenis vartotojai dažniausiai pasikliauja trečiųjų šalių įrankiais, kurie atima daug laiko –pirmiausiai reikia pasirinkti norimus išsaugoti duomenis, perkėlimo būdą ir tik tada nukopijuojama informacija. Tai tampa dar problematiškiau, kai duomenų kopijavimui reikalingi papildomi laidai ar jungtys, tad „Huawei“ stengiasi jų gaminti vis mažiau ir perkėlimo procesą padaryti greitesnį bei paprastesnį. 

REKLAMA

Išmanieji telefonai yra integruoti į mūsų kasdieninį gyvenimą – naudojami darbui, edukacijai, pramogoms, todėl smarkiai padidėja poreikis apsaugoti vertingus duomenis ar privačią informaciją, kuri laikoma įrenginiuose. Laimei, „Huawei“ turi „Phone Clone“ funkciją, kuri leidžia lengvai kopijuoti telefono duomenis ir per vieną akimirką perkelti juos į norimą įrenginį. Ši funkcija suderinama su visomis operacinėmis sistemomis. 

„Huawei Phone Clone“ funkcijai nereikia „Wi-Fi“ ryšio arba duomenų srauto, kadangi ji veikia paprasčiausiai nustatant QR kodą arba prisijungus prie vietinio interneto prieigos taško naujajame telefone. Nuotraukos, vaizdo įrašai, adresai ir kiti failai bus perkeliami lengvai ir saugiai naudojant belaidžio tinklo šifravimą. 

„Huawei“ programėlių parduotuvėje – malonūs netikėtumai 

Daugelis ieško išmaniųjų telefonų, kurie siūlo neribotas galimybes ir novatoriškas funkcijas: geriausias fotoaparatas, galingas pajėgumas ar puikus nuotraukų priartinimo režimas. Nesvarbu, kokias įrenginio galimybes norima išnaudoti, tačiau siekiant visapusiškai mėgautis išmaniuoju įrenginiu, vis tiek bus reikalingos jį palaikančios programėlės. 

Šiandien oficiali „Huawei“ parduotuvė „AppGallery“ siūlo neribotą prieigą prie mobiliųjų programėlių, kurių pasirinkimas – itin didelis. Siekiama, kad visi vartotojai atrastų tai, ką galėtų pritaikyti savo unikaliems poreikiams. Būtent „AppGallery“ prieinamų programėlių skaičius pasaulyje kas savaitę padidėja – pridedama apie 5 tūkst. naujų programėlių. 

Be to, „Huawei“ programėlių parduotuvę sudaro 18 kategorijų. Šios kategorijos suteikia daugybę galimybių praleisti laisvalaikį, semtis įkvėpimo ar palengvinti kasdieninius darbus. Vartotojams prieinamos populiariausios pasaulyje programėles, pavyzdžiui, itin populiarūs žaidimai „World of Tanks“, „Garena Free Fire: 3volution“ ir pan. Atsipalaiduoti gali padėti meditacinio pobūdžio mobiliosios programėlės ar gera muzika per „Spotify“. „AppGallery“ taip pat siūlo daugybę verslo ir švietimo pobūdžio programėlių. 

REKLAMA

Geriausių programėlių ieškoti niekada nebuvo taip paprasta 

Vykdydami nuolatinę plėtrą, „Huawei“ sukūrė įskiepį „Petal Search“, kad vartotojams būtų suteikiama kuo didesnė įvairovė. Naudojantis juo, vartotojai gali ieškoti programėlių ne tik oficialioje parduotuvėje „AppGallery“, bet ir plačiajame internete. Tai patogu ir saugu, nes visi atrinkti paieškos rezultatai ne tik patikrinti, tačiau prie kiekvieno nurodomas ir tikslus jo šaltinis. Partnerystės su pasaulio ir Europos paieškos sistemų lyderiais dėka, tarp kurių, pavyzdžiui, bendrovė „Qwant“, informacijos paieškos procesas su „Petal Search“ yra dar modernesnis ir įvairesnis. Verta paminėti ir tai, kad paieška „Petal Seach“ yra sertifikuota pagal Europos privatumo ženklą. 

„Petal Search“ taip pat naudoja „Huawei“ komercinę partnerystę ir šaltinius, kurie teikia pritaikytą informaciją vartotojui, kad suteiktų įvairią ir naujausią informaciją, kauptų programas, naujienas, filmus, muziką, vaizdus ir dar daugiau. 

Be to, „Petal Search“ sujungia geriausias saugumo technologijas kartu su neprilygstamais privatumo standartais, kuriuos nustato pirmaujančios paieškos pagal privatumą projektavimo sistemos. Siekiama, kad „Huawei“ vartotojams būtų užtikrinti aukščiausi duomenų privatumo ir saugumo standartai. Naujas paieškos įrankis suteikia „Huawei“ vartotojams atvirus vartus į milijoną programėlių ir galimybę lengvai ieškoti reikalingų dalykų, įskaitant naujienas, vaizdus ir daugelį kitų duomenų. 

Šiandien „Huawei“ produktai ir paslaugos yra prieinamos daugiau nei 170 šalių ir jais naudojasi trečdalis pasaulio gyventojų. Keturiolika kompanijos mokslinių tyrimų ir plėtros centrų buvo įsteigti JAV, Vokietijoje, Švedijoje, Rusijoje, Indijoje ir Kinijoje. „Huawei Consumer BG“ yra vienas iš trijų „Huawei“ verslo padalinių, apimantis išmaniuosius telefonus, nešiojamus ir planšetinius kompiuterius, įvairias nešiojamas technologijas, debesų paslaugas ir kt. „Huawei“ pasaulinis tinklas yra pagrįstas beveik 30 metų telekomunikacijų pramonės patirtimi ir yra skirtas pristatyti naujausių technologijų pažangą vartotojams visame pasaulyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų