Išmanusis laikrodis šiandien – geriausias būdas užtikrinti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą

Bandydami prisitaikyti prie nuolat spartėjančio gyvenimo tempo intuityviai keliame sau vis ambicingesnius tikslus. Todėl kartais pamirštame, kaip svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Idealu, kai kiekvieną dieną kažko pasiekiame ir tuo mėgaujamės. Todėl kokybiškas darbo ir asmeninio gyvenimo balanso apibrėžimas yra toks, kai galime džiaugtis emociniu ir fiziniu komfortu svarbiausiose mūsų gyvenimo srityse – darbe ir už jo ribų. Žmonėms, įsisukusiems į aktyvų kasdieninį režimą, tą pusiausvyrą atrasti gana sunku, bet į pagalbą pasitelkus išmanias technologijas galime sau padėti.

5

Išmanusis laikrodis „Huawei Watch 3 Elite Edition“, atsidūręs ant mūsų riešo, taps nepamainomu palydovu visos įtemptos dienos metu ir primins, kada laikas pajudėti, padirbėti arba atsikvėpti.

Įrenginys, neleidžiantis pervargti

Įsisukę į dienos darbus nepastebime, kokius ženklus mums siunčia mūsų organizmas. Dažnai būtent jis žino geriausiai, kada laikas šiek tiek atsipūsti. Išmanusis laikrodis „Huawei Watch 3 Elite Edition“ sukurtas taip, kad perteiktų visas jūsų organizmo siunčiamas žinutes. Jaunam ir aktyviam žmogui viena naudingiausių šio laikrodžio funkcijų yra galimybė matyti savo streso lygį. Atnaujinta „Huawei“ širdies ritmo stebėsenos technologija „TruSeen 4.5“ nustato streso poveikį pagal širdies plakimo kintamumą ir leidžia pateikti žymiai tikslesnius duomenis vartotojams.

REKLAMA

Žmogus, matydamas, kad jo širdies dūžiai padažnėjo, gali laiku tai atpažinti, ramiai pakvėpuoti ir nurimti. Taip pat funkcijos „TruSeen 4.5+“ dėka, inovatyvi šviesos technologija tiksliai aptinka deguonies molekules kraujyje net ir esant žemai temperatūrai arba būnant aukštai kalnuose, o tai reiškia, kad savo kraujo įsotinimą deguonimi (SpO2) ir pulsą galėsite stebėti visą parą, kad ir kur būtumėte.

Miegodami mes praleidžiame beveik trečdalį dienos. Tai, kaip išsimiegame naktį, nulemia naujos dienos produktyvumą ir mūsų nuotaiką. Su „Huawei Watch 3 Elite Edition“ miego fazės yra nustatomos labai tiksliai, todėl pasinaudodami šia informacija lengviau suprasite, kodėl kartais atsibundate nepailsėję ir galėsite pataupyti savo energiją.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išmanusis laikrodis šiandien – geriausias būdas užtikrinti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą

Išmanusis treneris, kuris visada su jumis

Gyvenime svarbu ne tik kokybiškai pailsėti, bet ir pajudėti. Nuo to priklauso mūsų sveikata ir gera savijauta tiek profesinėje aplinkoje, tiek uždarius darbo duris. Tarp dažniausiai išmaniuosiuose laikrodžiuose randamų funkcijų, kaip žingsnių ar įveiktų aukštų skaičiavimas, „Huawei Watch 3 Elite Edition“ taip pat gali pasiūlyti daugiau nei 100 treniruočių režimų. Sporto programas sudaro 19 režimų skirtų profesionalams, kurie mėgsta treniruotes patalpose bei lauke ir 85 individualūs režimai, automatiškai aptinkantys 6 dažniausiai pasitaikančias treniruočių rūšis.

Naująjį laikrodį gali papildyti ir jūsų išmanusis telefonas. Pavyzdžiui, įsijungus programėlę „HUAWEI sveikata“, galima aiškiai matyti visus savo sveikatos duomenis ir mėgautis pažangiausia maršrutų sekimo funkcija. Šis išmanus įrenginys niekada neleis pamiršti savo sveikatos, nes kiekviename žingsnyje labai aiškiai matysite savo duomenis, stebėsite savo tikslus ir džiaugsitės unikaliomis treniruotėmis. Be viso to „Huawei Watch 3 Elite Edition“ siūlo papildomus bėgimo kursus pradedantiesiems bei pažengusiems bėgikams ir automatiškai atpažįsta ėjimą, plaukimą, važiavimą dviračiu bei kitus jums patinkančius sporto užsiėmimus. Belieka pasirinkti – norite aktyvuoti treniruotės stebėjimą ar ne. Žmonėms, kurie ilgas darbo valandas praleidžia sėdimoje padėtyje šis išmanus pagalbininkas visuomet primins, kad metas atsistoti ir šiek tiek pajudėti.

Taigi, norintiems daugiau kokybės kasdienybėje – išmaniųjų technologijų įtraukimas į gyvenimą yra geriausias pasirinkimas. „Huawei Watch 3 Elite Edition“, turintis ilgai veikiančią bateriją ir patrauklų išmanių funkcijų rinkinį, taps nepakeičiamu pagalbininku kiekvieną dieną. Taip galėsime nesirūpinti įrenginio įkrovimu, o jis bus visuomet šalia ir leis užtikrinti mūsų darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-09-23 16:15:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir totalinę kontrolę kadangi kartu su buvimo vieta gaunami duomenys apie aktyvumą, veiklas, net gi pulsą :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų