Šaltinių teigimu, socialiniame tinkle „Facebook“ pagaliau pasirodys legali galimybė užregistruoti paskyrą vaikui, kuris yra jaunesnis nei 13 metų. Dabar vaikai oficialiai gaus prieigą prie kol kas didžiausio pasaulyje socialinio tinklo, kuris jau pilnas įvairiausio plauko kibernetinių nusikaltėlių, o netrukus – ir galybės mokamų programėlių.

Pranešama, jog Markas Zuckerbergas ir jo kompanija pasinaudos pačia populiariausia ir jau patikrinta schema, kaip vaikai gali legaliai naudotis pavojingomis vietomis – juos ten įleis tik lydimus tėvų. Gimdytojai galės sukurti savo vaikui paskyrą bei prisiimti visą atsakomybę, t. y. tėvai galės blokuoti vaiko bandymus susidraugauti su teroristais, atskleisti asmeninius duomenis sukčiams ar nusipirkti per daug mokamų programėlių, pasinaudojant tėvų kreditine kortele.

Galima spėti, jog priimti tokį sprendimą Marką taip savotiškai paveikė vestuvės, tačiau iš tikrųjų tai labiau susiję su JAV teisės aktais, kurių laikytis ne taip jau ir paprasta. Pirmiausia, labai svarbu, jog atsiras toks dalykas, kaip socialinio tinklo galimybė gauti tėvų sutikimą, jei vaikas norės pasidalinti asmeniniais duomenimis. Paprastas sprendimas – priversti vaiką sąmoningai įvesti neteisingus duomenis apie savo amžių.

Ekspertų iš „Consumer Reports“ teigimu, dabar suskaičiuojama maždaug 7,5 mln. paskyrų, kuriose gyvena dirbtinai pasendinti vartotojai. Dabar  tie iš jų, kurie turi gerus santykius su tėvais, galės išeiti iš šešėlio ir mėgautis socialiniu tinklu legaliai. Tiesa, mažamečiams, kurie kenčia tėvų tironiją, teks ir toliau meluoti apie savo amžių, tačiau šios problemos „Facebook“ tikrai neišspręs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų