Žvarbūs orai primins žiemą – laukite sniego

Rudeniui artėjant į pabaigą, pamažu vietą užimą žiemą primenantys orai. Sinoptikai žada, kad bus ne tik šalta, bet taip pat sulauksime ir snaigių. 

Stiprus pietryčių vėjas penktadienį sudraskė debesų apklotą, pro pragiedrulius daug kur nušvito blausi rudens saulė. Artimiausią naktį taip ir liks – pragiedrėjimai tai atsivers, tai užsivers, o patys debesys bus aukštoki, nestori, dėl to kritulių iš jų tikėtis nereikėtų. Tačiau vis dar draskysis atšiaurus vėjas.

Dieną irgi bus debesuota su pragiedruliais, kurie dažniau pasitaikys ir bus didesni prie jūros, vakarinėje šalies dalyje – ten diena bus šviesesnė. Kaip ir naktį, kritulių tikimybė labai menka, bet žvarbusis vėjas išliks.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi žvarbūs rudens orai. Ir naktį, ir dieną dangus bus debesuotas, tačiau nestigs ir pragiedrulių, o patys debesys bus nestori, dėl to diena bus šviesi. Kritulių nenumatoma ir naktį, ir dieną. Visą laiką pūs žvarbus šaltas pietryčių vėjas. Paryčiais bus nuo 7-8 šalčio, rytuose iki 2-3 šalčio, vakaruose dieną bus apie 2-4 šalčio, prie jūros – 0 laipsnių“, – kalba sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi dienas permainos bus daugiau kosmetinės, o ne esminės. Žvarbusis pietryčių vėjas išliks, nors pirmadienį jau kiek apsilps. Visą laiką kritulių tikimybė nedidelė, bet sekmadienį kai kur gali pabirti smulkių snaigių.

ekmadienio naktį vyraus 2-4 laipsniai šalčio, dieną bus nuo 1 šalčio iki 1 laipsnio šilumos, prie jūros 2 laipsnių šilumos. Pirmadienio naktį irgi nedidelis šaltukas, dieną bus apie nuo 0 iki 2, prie jūros apie 3 laipsnius šilumos.

Ką gi, išbandymas žvarbiais orais po truputį švelnės – tai neabejotinai puiki žinia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų