Zuokas provokuoja Šimašių – tapšnojimai nesibaigia

Antrajame Vilniaus mero rinkimų ture susigrums Remigijus Šimašius ir Artūras Zuokas. Pastarasis debatuose naudoja ne tik aštrią retoriką dabartinio mero atžvilgiu, bet ir nevengia jo paliesti.

Pokalbio portalo tv3.lt studijoje metu A. Zuokas kalbėjo apie tai, kad jo teistumas yra smulkmena visame politiniame fone.

„Jei kiekvienam taikytų tokį teisingumo kriterijų, tai Remigijus seniai būtų ten, kur turėtų būti – šalia E. Masiulio teisiamųjų suole“, – kalbėdamas A. Zuokas patapšnojo R. Šimašiui per petį.

R. Šimašiui piktai nužvelgus jį tapšnojantį A. Zuoką, šis tik nusijuokė.

„Susivaldėte, šaunuolis“, – pridūrė A. Zuokas.

Tačiau R. Šimašius nenorėjo to nuleisti juokais.

„Pradžiai pasakysiu, gerbiamam Artūrui. Jūs nesate tokioje situacijoje, kad tapšnotumėte žmonėms per petį ir liestumėte. Prašau nustoti tai daryti, tai elementariai nemandagu ir ne lygis“, – pasipiktinimo varžovo elgesiu neslėpė R. Šimašius.

Vilniaus meras pridūrė, kad, kadangi A. Zuokas mėgsta lįsti į kitų žmonių kišenes, gal dėl to mėgsta ir tapšnoti.

„Ai čia, Olego Šurajevo anekdotas, kurį pirkote?“, – A. Zuokas priminė situaciją, kai Vilniaus savivaldybė pirko R. Šimašiaus darbų viešinimo paslaugas iš komiko O. Šurajevo.

„Nedarykite, prašau, to, nes tai ne oru ir negarbinga“, – pasakė R. Šimašius.

Portalas tv3.lt primena, kad antrasis tiesioginių mero rinkimų turas vyks kovo 17 d.

Visą politikų pokalbį žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
U
Uzupio Angelas
2019-03-05 19:50:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Simasiaus klaida. Po tokiu tapsnojimu per peti reikejo Zuokui gerai vozt i jo jau pragerta snuki , kad isimintu ilgam ..?!
Atsakyti
-17

D
Dainius
2019-03-05 21:43:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiems, kas ketina palaikyti Zuoką... Ar manote, kad jis gerbs jus kaip miesto gyventojus, kaip rinkėjus, jei jis nesugeba ir neketina gerbti oponento viešoje erdvėje? Abejoju...
Atsakyti
-13

I
Ilona
2019-03-05 21:34:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tada priminkime gerbiamam Zuokui kaip jis išplovė mūsų vilniečių pinigus su dviratukais... visa Latvija ir Estija buvo aprūpinta dviračiais :D O šiaip šlykštu pasidarė- jei dar ir abejojau- dabar nebe- už zuoką NEBALSUOSIU...(iš mažosios raidės specialiai...)
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų