Žiniasklaida: Panevėžio medikai laimėjo ginčą dėl priedų už darbą su įtariamais Covid-19 pacientais

Respublikinės Panevėžio ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus medikai laimėjo ginčą prieš ligoninės administraciją dėl neišmokėtų priedų už darbą su įtariamais COVID-19 pacientais, pranešė naujienų portalas lrt.lt.

Darbo ginčų komisija lapkričio pradžioje įpareigojo ligoninę išmokėti priedus ir delspinigius visiems skundą teikusiems 135 šios ligoninės medikams. Portalo teigimu, tam gali prireikti per 400 tūkst. eurų.

Ginčas tarp dalies Respublikinės Panevėžio ligoninės medikų ir administracijos kilo balandį, kai administracija priedus, siekiančius 60–100 proc. algos, skyrė tik tiesiogiai su patvirtintais COVID-19 pacientais dirbusiems ligoninės darbuotojams. Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojai teigia, kad tokia ligoninės administracijos politika nėra teisinga, mat pavojingomis sąlygomis dirbo ir tie medikai, kurie paslaugas teikė pacientams, galbūt užsikrėtusiems COVID-19, laukiant, kol paaiškės jų COVID-19 testo atsakymas.

Darbo ginčų komisijos sprendimas nėra galutinis, ligoninės administracija šį sprendimą gali skųsti teismui. Medikai tikisi, kad šios teisės ligoninės administracija atsisakys.


Rašyti komentarą...
K
Kaimietis
2020-11-28 11:26:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl trinat nepatinkančius komentarus? O kitas pastebėjimas ne jau galvojat, kad paprasti žmonės galvoja, ka priedai turi būti mokami už kavytės gerimą. Gal žurnaliūgos parašytų kiek jie gydė sunkių covid ligonių. Turbūt skaičius būtų " įspūdingas" arti 0, nu max 3
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų