• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Už finansinius nusikaltimus kalėjęs „Foxpay“ savininkės Ievos Trinkūnaitės sugyventinis Vilhelmas Germanas dirbo ministrės Monikos Navickienės vyro Mindaugo Navicko įmonėje „LITLAB“, skelbia naujienų portalas 15min.lt.

Už finansinius nusikaltimus kalėjęs „Foxpay“ savininkės Ievos Trinkūnaitės sugyventinis Vilhelmas Germanas dirbo ministrės Monikos Navickienės vyro Mindaugo Navicko įmonėje „LITLAB“, skelbia naujienų portalas 15min.lt.

REKLAMA

Portalo duomenimis, V. Germanas dirbo „LITLAB“ praėjusiais metais, kiek ilgiau nei mėnesį – nuo kovo 1 dienos iki balandžio 17 dienos. Skelbiama, jog tai buvo vienintelis oficialus V. Germano pajamų šaltinis per pastaruosius du metus.

Kaip pranešta anksčiau, trečiadienį vyriausybinė Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisija patvirtino, jog neleido I. Trinkūnaitei įsigyti įmonės „LITLAB“, kurios vienintelis akcininkas yra ministrės M. Navickienės sutuoktinis. Nors dar svarstant būsimą sandorį „Foxpay“ savininkė pakeitė planus ir persigalvojo, komisija savo iniciatyva įvertino įmonę ir nustatė, jog investuotoja neatitinka nacionalinės svarbos objektų apsaugos įstatyme keliamų reikalavimų.

2012-2016 m. M. Navickienė taip pat buvo „LITLAB“ akcininkė. Ministrė yra sakiusi, jog I. Trinkūnaitė yra tolima jos giminaitė – vyro brolio žmonos sesuo – tačiau apie jos sugyventinį V. Germaną nieko nežinojusi.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos bankas tęsia finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ patikrinimą. Savo ruožtu generalinė prokurorė Nida Grunskienė pavedė Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) atlikti faktinių aplinkybių patikslinimą dėl viešojoje erdvėje kilusių klausimų apie įmonės veiklą.

REKLAMA

Dar daugiau įtarimų dėl „Foxpay“ bei įmonės vadovybės kilo po to, kai naujienų portalas 15min.lt paskelbė, jog į skandalą įsivėlusio „Foxpay“ yra susijusi su kita įmonių grupe „iSun“. Jos steigėja, valdybos pirmininkė yra vienintelė „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė. Tačiau „iSun“ veikloje anksčiau aktyviai dalyvavo ir I. Trinkūnaitės sugyventinis – už finansinius nusikaltimus kalėjęs V. Germanas. Kaip rašoma portalo publikacijoje, ministrės M. Navickienės sutuoktinis, buvęs „Foxpay“ valdybos narys M. Navickas kartu su V. Germanu priiminėjo „iSun“ grupės kertinius darbuotojus, padalinių vadovus. Anksčiau M. Navickas yra vadovavęs ir kitoms su I. Trinkūnaite ir V. Germanu susijusioms įmonėms.

M. Navickas „Foxpay“ valdyboje dirbo nuo 2022 m. Taip pat jis nuo 2023 m. pabaigos iki 2024 m. pradžios buvo šios įmonės direktoriumi. Visgi, Lietuvos bankui pradėjus tyrimus, M. Navickas pasitraukė iš „Foxpay“ valdybos.

Nekalta, kalta aplinka, nieko nežinau, nieko nemačiau, nieko su vyru nekalbejau, su jo draugais ir giminemis nebendravau, patikejom... vai kaip vargšelei nepasiseke, pakliuvo i tokia nemalone, visi puola, o jau tokia gera ministre, tokia teigiama, tokia nekorumpuota, pagailekit žmones, kas gi jums pensijas skaičiuos...
pasirodo ponia apie savo lovos draugą visai nieko nežino: nei kas, nei už kiek, nei ką....
Toj pačioj Lenkijoj visa šita šobla jau sėdėtų STT ir į laisvę išeitų po kokių 5 metų o pas mus visi šitie valstybės tarnautojai rytoj ateis į darbą ir su protingais snukiais aiškins kad visa tai provokacija
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų