Vilhelmas Germanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Vilhelmas Germanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Vilhelmas Germanas“.

Trinkūnaitė: esu pasiruošusi parduoti visas „Foxpay“ akcijas

Teisėsaugos institucijų akiratyje esančios „Foxpay“ dalį akcijų dabartiniam įmonės direktoriui Sauliui Galatilčiui bei verslininkams Narimantui Blozneliui ir Georgui Kotominui pardavusi Ieva Trinkūnaitė teigia potencialiems pirkėjams esanti pasiruošusi parduoti ir likusią turimų akcijų dalį. Visgi, kaip pabrėžia verslininkė, pirkėjams nerimą kelią galimai neproporcingi Lietuvos banko (LB) sprendimai. „Esu pasiruošusi parduoti 100 proc. mano turimų „Foxpay“ akcijų.

Vilhelmas Germanas kreipėsi į policiją: sako sulaukęs grasinimų ir šantažo

Finansinių technologijų įmonių „Foxpay“ ir „iSun“ savininkės Ievos Trinkūnaitės sugyventinis, už finansinius nusikaltimus teistas Vilhelmas Germanas (buvęs Vilius Židelis) kreipėsi į policiją dėl keliolikos milijonų eurų vertės jo turto prievartavimo.   Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja BNS penktadienį patvirtino, jog skundas buvo užregistruotas trečiadienį V. Germano advokato Giedriaus Danėliaus vardu.

Žiniasklaida: Germanas teigia susilaukęs grasinimų, kreipėsi į teisėsaugą

„Foxpay“ bei „iSun“ savininkės Ievos Trinkūnaitės sugyventinis, už sukčiavimą teistas verslininkas Vilhelmas Germanas sako susilaukęs grasinimų, skelbia portalas lrytas.lt. Dėl to, rašoma portale, verslininkas kreipėsi į teisėsaugą. Kaip skelbiama portale lrytas.lt, pirmąsias žinutes su užuominomis, kad turėtų pasitraukti iš verslo, V.Germanas pradėjo gauti dar 2023 metų gruodį.

Už sukčiavimą teistas Germanas prabilo: Monika Navickienė į kelionę pakviesta spontaniškai

„Foxpay“ bei „iSun“ savininkės Ievos Trinkūnaitės sugyventinis, už sukčiavimą teistas verslininkas Vilhelmas Germanas mano, jog buvusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė nepadarė nieko blogo, nusprendusi kartu su jo šeima privačiu lėktuvu keliauti į Dubajų. Anot verslininko, konservatorė buvo pakviesta viešnagei spontaniškai. „Faktai: kelionė iš Lietuvos į Dubajų buvo išimtinai mūsų šeimos kelionė.

Už finansinius nusikaltimus teistas Vilhelmas Germanas: vykdoma kryptinga ataka

Finansinių technologijų įmonių „Foxpay“ ir „iSun“ savininkės Ievos Trinkūnaitės sugyventinis, už finansinius nusikaltimus teistas Vilhelmas Germanas (buvęs Vilius Židelis) pareiškė, kad pastaraisiais metais vykdoma „kryptinga ataka“ prieš jų abiejų įkurtą grupę „iSun“. „Kryptinga ataka prieš „iSun Lithuania“, prieš jos žmones, prieš įmones, kurios susijusios su ja, vykdoma metus laiko.

Vilhelmas Germanas dėl viešojoje erdvėje pasirodžiusių įtarimų kreipiasi į VSD

Vilhelmas Germanas pranešė, kad reaguodamas į trečiadienį žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją ketvirtadienį oficialiai kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą. Kaip nurodė jis, departamento prašoma pateikti informaciją, kokius duomenis, vykdant kriminalinę žvalgybą ir žvalgybą, VSD yra surinkusi apie jo asmenį.

Monikos Navickienės vyro verslas padėjo kurti gerą Rusijos sukčiaus įvaizdį – net ir čia Vilhelmo Germano pėdsakas

Atsistatydinusios konservatorių ministrės Monikos Navickienės vyro Mindaugo Navicko verslas – gerokai įdomesnis ir neapsiriboja vien šiuo metu žiniasklaidoje aptariamais atvejais su „Foxpay“ ar „iSun Lithuania“, kur dirbo kartu su brolio žmonos seserimi Ieva Trinkūnaite ir jos už sukčiavimą teistu gyvenimo partneriu Vilhelmu Germanu.

Nutekėjo slapti dokumentai: kas konkrečiai užkliuvo Monikos Navickienės vyro giminaitės Trinkūnaitės aplinkoje?

Buvusiai socialinės apsaugos ir darbo viceministrei Monikai Navickienei atsistatydinus iš pareigų, klausimai dėl jos sutuoktinio Mindaugo Navicko aplinkos išlieka aktualūs, o valstybės institucijos atlieka savo tyrimus. Ir kai kurie jų visai nėra palankūs M. Navicko brolio žmonos seseriai Ievai Trinkūnaitei.

Navickienė įvardijo, kiek kainavo kelionė į Dubajų ir kiek ji sumokėjo mokesčių

Iš posto išlėkusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė surado drąsos pasikalbėti su savo vyru ir išsiaiškino, kad kelionę privačiu lėktuvu į Dubajų jos šeima gavo dovanų. Politikė sumokėjo ir gyventojų pajamų mokestį: už tris asmenis beveik 3000 eurų. Tai reiškia, kad ministrės šeimai dovanotos kelionės į Dubajų vertė kartu su viešbučiu siekia beveik 20 tūkstančių eurų.

Po Monikos Navickienės skandalo – klausimas už milijoną: kaip taip įmanoma nieko nepastebėti?

Nors Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų žvaigždė Monika Navickienė atsistatydino iš socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigų, tačiau klausimai apie tai, kaip veikia Lietuvos valstybės institucijos, ką jos pastebi ir ko nepastebi, kyla vienas po kito.
REKLAMA
REKLAMA

Žiniasklaida: Navickienė su kalėjusiu verslininku atostogavo Dubajuje

Aiškėja vis daugiau detalių apie socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės ryšius su už sukčiavimą kalėjusiu verslininku Vilhelmu Germanu. Kaip trečiadienį pranešė portalas „15min.“, pernai ministrė kartu su įmonės „Foxpay“ akcininke Ieva Trinkūnaite ir jos sugyventiniu privačiu lėktuvu skrido į Dubajų.

Žiniasklaida: Navickienės vyras buvo įdarbinęs už sukčiavimą kalėjusį Germaną

Už finansinius nusikaltimus kalėjęs „Foxpay“ savininkės Ievos Trinkūnaitės sugyventinis Vilhelmas Germanas dirbo ministrės Monikos Navickienės vyro Mindaugo Navicko įmonėje „LITLAB“, skelbia naujienų portalas 15min.lt. Portalo duomenimis, V. Germanas dirbo „LITLAB“ praėjusiais metais, kiek ilgiau nei mėnesį – nuo kovo 1 dienos iki balandžio 17 dienos. Skelbiama, jog tai buvo vienintelis oficialus V. Germano pajamų šaltinis per pastaruosius du metus.

Tarp galimų ministrės Navickienės vyro ryšių – vieno didžiausių Vokietijos viešnamių tinklų vadovas

Socialinės apsaugos ministrės Monikos Navickienės vyro verslo ryšiai kelia vis daugiau klausimų ir klampina pačią ministrę. M. Navickienė patvirtino, kad ji šeimomis retai, bet bendrauja su vyro verslo partneriais, tarp kurių ne kartą už sukčiavimą teistas ir netgi už grotų sėdėjęs Vilhelmas Germanas. Nors jis teistas už pinigines aferas, bet ir toliau sukasi finansų srityje, o vienas iš jo partnerių ir yra M. Navickienės vyras.
Į viršų