Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
gėda už landsbergerius
gerai - žinome už ką balsuosime! Už nacionalinį susivienijimą!
esas = lietuvos PADDDLA ir UBLIUDKAS.. jug lietuvis ir esas CHALOPAS svetim DEDEI ir su genais kraujeja + amzynu CHALUJUMI.... CFU - jum i burna = ZYRGU PADARAM...
Tata galvoja apie savo lentas ir paminklą šalia Brazausko Kaune,ar Vilniuje vietoje Cvirkos paminklo
ozy tau dar nepastate kgb agento paminklo maskvoj
@zzzz Tokias sapaliones be faktų teikia tik idiotai...
Šūdo gabalo pezskai
@I būdą seni jedinstvininkai nenustoja jais būti...
Hitlerio draugelis Landzbergis
Hitlerio draugelis Landzbergis
Kupriuko muzikanto paskutinė griežlė, tik velniai tą maišą kurį davė, jis vis dar tampo kupros pavidalu...
Internete yra Škirpos atsiminimai, galit paskaityti. Žmogus matyt buvo patriotas, tik nelabai protingas. Būdamas Lietuvos atstovu Berlyne bandė iš Lietuvos padaryti Hitlerio sąjungininkę. Galit įsivaizduoti, jog geruoju Lietuvai būtų nesibaigę.
Laimei Smetona pasirodė protingesnis. Su Škirpa nesiginčijo, bet perdavė įgaliojimus Lozoraičiui, bet ne Škirpai, kas naciams buvo nepriimtina. Paskui jau Amerikoj viešai pareiškė, jog naciai karą pralaimės, kai dar sovietai buvo nacių pusėje. Ir tuo padėjo tašką.
Tai dabar kabinti lentas patriotiškam durniui su iniciatyva? Kažkam vieno šulo trūksta.
Zemei skraidyte nemaise vagies gabale
Nesvarbu ,kad anūkui senelis prilygsta dundukui.Nesvarbu ,kad anūkas tyčiojasi iš senelio metų .Svarbu ,kad pavardė Landsbergis neišnyktų iš svarbiausių įvykių konteksto.Jeigu atvirai, tai primena vidutinio ryškumo mozaikinę psichopatiją
@RAUS čia ne mozaikinė psichopatija. Maskva Landsbergio kultui palaikyti pinigus žeria neskaičiuodama. Neužmiškite, kad Landsbergio proprosenelis Landsbergis, dalyvavęs 1863 metų sukiime, buvo caro ochrankos šnipas ir provokatorius.
@. Aš apakęs kaip gerai interneto igzpertai žino kažkieno proprosenelius ;) Visus 8 proprosenelius žinai? Iš kur, gal kartu ant šakos sėdėjot kai buvot beždžionės, prieš nulipant ant žemės ir tampant Homo Sapiens?
@. Maskva Landsbergiui maišyti su purvu pinigus žeria neskaičiuodama.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų