Vyriausybės priesaika įvyks ir socdemams neradus tinkamo kandidato

Vyriausybės priesaika kitą antradienį gali įvykti be nuolatinio teisingumo ministro, jeigu socialdemokratai neras į šią vietą tinkamo kandidato, sako paskirtasis premjeras Saulius Skvernelis.

„Partneriai tiesiog turi apsispręsti, turi surasti tikrai žmogų, kuris atitinka tuos bendrus Vyriausybės formavimo principus ir aš manau, kad mes antradienį, jeigu bus priiminėjama Seime Vyriausybės programa ir Vyriausybės priesaika, aš tikrai turiu viltį, kad teisingumo ministras bus“, - trečiadienį Liberalų sąjūdžio frakcijai Seime sakė S.Skvernelis.

Pasak jo, neradus kandidato, pareigos bus pavestos eiti vidaus reikalų ministrui Eimučiui Misiūnui.

Socialdemokratai kandidatą į teisingumo ministrus žada paskelbti trečiadienį.

Teisingumo ministro postas naujoje Vyriausybėje liko laisvas šių pareigų atsisakius Juliui Pagojui. Jis praėjusią savaitę buvo paskirtas teisingumo ministru naujojoje Vyriausybėje, tačiau savo kandidatūrą atsiėmė paaiškėjus informacijai, jog pernai gegužę jis buvo sustabdytas prie vairo neblaivus ir apie tai nepranešė viešai.

Anksčiau Socialdemokratų partija į teisingumo ministrus teikė eksparlamentaro Dariaus Petrošiaus kandidatūrą, bet šis ją atsiėmė, sulaukęs priekaištų dėl sąsajų su prieštaringos reputacijos Tauragės verslininku Arūnu Pukeliu, pravarde Švinius. Kitas socialdemokratų kandidatas, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas „valstiečiams“ neįtiko, kaip teigta, dėl amžiaus ir politikavimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų