Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
...nu tai , kaip pasitikėti sukčiais, ir kur pažiūrėsi visi kažką šmugeliuoja,....vyt visus laukan , ne jau nėra sąžiningų žmonių,....
Blokuoja komentarus ,va demokratijos
tai ka, priejo liepto gala
Visą gyvenimą mokesčių mokėtojams ant kuprų prasidėjęs Bakas, iš kito amžino mokesčių mokėtojų išlaikytinio Skvernelio partijos, pasitelkus beveik rusakalbį Garliavos košmaro iš VSD režisierių ir esant dar labiau įtemptai nei pastaruoju metu įprasta geopolitinei ir saugumo situacijai, surengė eilinę diversiją. Lyg demografinę katastrofą sukėlusio Garliavos košmaro ir bandymo sužlugdyti sėkmingą Lietuvos gynybinę operaciją Putino ir Lukašenkos sukeltos hibridinės pabėgėlių antplūdžio operacijos metu jiems maža.
Parnava spirt lauk tiesiai į prieglauda. Jis dar ir korumpuotas. Tai jis už mokesčių mokėtojų pinigus samdesi kultorizmo trenerį. Tai jis bardaka padarė policijoje. Nauseda paaukstino išsiuntė į JK. Ir dabar paskyrė STT vadų. Geras ejimas žirgu.
Nuo kada konservai Tautos atstovybė? Ir kodėl konservų komisijos išvadas turi tvirtinti visas Seimas jei jie toje komisijoje nedalyvavo?
Įdomu. O tai neprieštarauja 109 Konstitucijos straipsniui:
"Teisingumą Lietuvos Respublikoje vykdo tik teismai."
Reekomendacija (video): „Tristan Tate Reveals Who Controls the World & the Death of the UK“.
Tai jis dirba Rusijai
ir kaip suprast dabar,-VSD ir STT vadovai bukapročiai neadekvatūs,5 kolona pradažna ar Tomukas,,apsiriko,,
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų