Rašyti komentarą...
Mus valdo kgbistai ir gejai.Jie labai solidarus,todel ir siuntineja nuo Ainosiaus pas Kaiposiu.Juk breznevui valdant buvo tas pats.
Mano nuomone, L. Donskis puikiai apibudino dabartini Malakausko ir VSD elgesi:

Mūsų ritualinė ir „deržimordinė“ valdininkija vis labiau primena Nikolajaus Gogolio, Nikolajaus Leskovo ir Michailo Saltykovo-Ščedrino aprašytąją Rusijos biurokratiją su visu jos kretinizmu ir rangų tabeliu. Kaip ir kai kurie mūsų politikai. Jie viską žino. Jiems viskas aišku. Ta pati Rusijos ir Sovietų Sąjungos funkcionierių paradigma – „ja načalnik, ty durak“.
viskas aisku su tamusu veesde...........
Malakauskas tenori parodyti, kad visas sis reikalas stringa del to, kad nera liustracijos istatymo. Kur jis dabar uzstrigo? Daukanto aiksteje...
kaip Albinas lieps, taip Malakauckiu Poviliuks ir darys..
Aiškinu paskutinį kartą - Malakauskas nedirbo ir niekada nedirbs, kad ir kokiose pareigose "dirbtų".
Manau, kad sie asmenys, kurie pasiulo kreiptis i neveikiancia komisija, o taip pat Prezidentas nera kazkokie asilai...jie paprasciausiai jau yra " pakabinti" skausmingai uz kiausu.....ir tarnauja ne Lietuvai....ir labai aiskiai
Man atrodo, jog VSD galėtų pasikeisti iškabą, kad žmonės klaidinami nebūtų. Ne Valstybės Saugumo Departamentas, bet Valdžios Saugumo Departamentas.
VSD, VSD... .Kad dave Dievas , tai dar ir drebtelejo.
Į viršų