Rašyti komentarą...
Kodėl buvo atmestas Žemaitaičio prašymas perskaičiuoti rinkimų biuletenius?Tačiau Šilutėje leista persksičiuoti konservatoriui Kurlianskui.
Ar tai rinkimai?¿?????
cia blogesnis rezimas negu pas lukasenko
ta pedo partija ,tai kazkoke mafija ka nori ta daro,
Visiški gand0nai jūs ten tam VRK. Jeigu tam ponui TUBIUI negalima būti meru dėl teismo sprendimo tokio ir anokio, TAI JAM NET NETURĖJO BŪTI LEISTA IR KANDIDATUOTI. JŪS TEN PATYS TIK 3 KLASES BAIGĘ, O GAL IŠ MĖNULIO NUKRITĘ, O GAL ČIA EILINIAI POLITINIAI ŽAIDIMĖLIAI? KAIP TEN BEBŪTŲ TAI NEPRIDEDA JUMS KAIP INSTITUCIJAI NEI GARBĖS, NEI PASITIKĖJIMO JUMIS
rinkimų komisijos narės skundas , dėl papidomai atneštų 300 vokų ,suskaičiavus ,išankstinio balsavimo Palangoje balsus.Juos atnešė balsavimo komisijos nariai konservatoriai V.Beržanskis ir P Kaminskas. Gal yra paaiškinimų kodėl parašė skundą Palangos rinkimų komisijos narė Adelina Sabaliauskaitė?
Ne IŠ rinkimų, bet PO rinkimų. O kur buvot jūs, atsakingi tarnautojai, PRIVALĖJĘ "sužiūrėti" panašius dalykus? Ar jūs tik algas "pasiimat", ar darbą dirbat ?
NE TIE "pakliuvo" į II rinkimų turą, tai reikia pašalinti ( po to, kai už juos balsavo daugybė rinkėjų,to krašto žmonių), kad vietą "užimtų" valdžiai ištikimi žmonės ?
VISKAS turi būti SAVO laiku, o ne "mojuoti kumščiais", kai muštynės jau pasibaigusios.
ta vrk bobelė, užvilkino sprendimą, o kas gali paneigti jog specialiai? Išvakarėse perspėjo rinkėjus, tiesiog tyčiojosi. O dabar nieko nekeis ir rungsis du likę niekam neįdomūs veikėjai.
Po Vaigausko ir Matijošaitytės tikra moteriškė su pilkais atspalviais net konservatorių kalbos manierą kopijuoja,Užuot faktus konstatavus pripažinus savo klaidas pradeda kalbėti kaip eilinė moteriškė komentuodama faktus,Tai kaip blogai,tai kaip nebuvo,dar reikėjo pasakyti,kad naktį nemiegojo kaip susijaudino,arba grąžyti rankas kaip jau skaudu,Pamiršo ,kad dirba valstybės pareigūne ir turi konkrečiai ,tiksliai atsakyti,paaiškinti dėl įvykusių faktų,O kur dar sėklio morkos vaidmenį turintis konservatorius Semeška,atvykęs į savo gimtinę pademonstravo koks jis didelis viršininkas?Rajonas tikrai poną atsimins.
kokie baisus tie koncervu ismatos , pedofilai visi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų