Rašyti komentarą...
Ir Putinas jau turėjo numirt nuo vėžio. Ir rusams ginkluotę baigėsi, bet rusai vis į priekį eina. Geriausia ginyba yra puolimas. Kodel vakarai Ukrainai neduoda didelio nuotolio raketų? Specialiai vilkina karą. Ta ką rusai dabar turi užėmė tas jiems ir paliks. JAV ilgai ginklų netieks. Ginklus jie tiekia iš skolintų pinigų. Jei ne tas nusenes Bidonas karo nebūt buvę Ukrainoje. JAV karą sukėlė JAV ir baigs.
Zelenski nenugalėsi Rusijos. Kaip JAV pasakys taip ir bus. Atiduosi tas žemės kur Rusija dabar yra. Pagailek savo žmonių. Juk žadėjai žmonėms, kad sustabdysi karą Dombase. Gavosi atvirkščiai. Ir kodėl Ukraina beginkle? Tokia didelė šalis ir neturi ginklų?
negi mes ten kariaujam? Zelenskij kazka supainiojo.
Pernai sakė, kad jau pergalę tuajau bus, šiemet vėl iš naujo, mūsų nuvykę ekspertai, tame tarpe ir prezidentas jau viską žino kada kas puls, kada burliokai baigs kulipkas
Viską mes atlikome laiku, atsikovojome nepriklausomybę, įstojome į ES NATO. Ukraina to padaryti nesuspėjo, ten didelė rusų, užterštais smegenimis plantacija. Dabar Ukraina moka didelę kainą, Civilizuoti žmonės ir Dieve padėk jiems. Su sausio 13-osios švente. Pagarba laisvės gynėjams.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų