Rašyti komentarą...
Neblogas kurinys. Bet tai tik dar viena nuomone, dar vienas poziuris. Jokiu argumentu, jokiu svarstymu ar kitokios nuomones aptarimo. Tekste pateikiami sprendimo budai neimanomi ir neivykdomi. Taigi ir nenaudingi. Visdelto pamineta keletas tikrai idomiu Leituvos kasdienybes reiskiniu politikos sferoje, pasauliniu aktualiju, globalizmo reiksiniu.
Tomkus cituodamas Zaurveiną , pamiršta, kad jis nebuvo lietuviu , kaip ir dauguma jį rėmusių žmonių:

Jurgis Zauerveinas (Georg Sauerwein, slapyvardis – Girėnas, 1831 m. sausio 15 d. Hanoveryje, Vokietija – 1904 m. gruodžio 16 d. Kristianijoje (dab. Oslas, Norvegija), palaidotas Gronau, Vokietija) – sorbų kilmės poliglotas, filosofijos daktaras.

Jo įtakoje 1879 m. Tilžėje įsikūrė „Lietuvių literatūros draugija“, kurią rėmė ir kurios nariais buvo žinomi Europos mokslininkai: Kristianas Barčas, Adalbertas Becenbergeris, Filipas Fortunatovas, Eduardas Gizevijus, Janas Karlovičius, Janas Boduenas de Kurtenė, Georgas Heinrichas Ferdinandas Neselmanas, Liudvikas Pasargė, Eduardas Volteris. Draugijos pirmininku buvo klaipėdiškis kalbininkas Karlas Rudolfas Jakobis

V.Tomkus ir V.Šustauskas žydams ir pyderiams nepatinka, priešingai negu normaliems žmonėms.
Pagaliau, kažkas išdrįso pasakyti apie ką visi kalba, bet bijo atvirai prisipažinti. Iš tiesų mums nebereikia bedančių straipnsių ir pasvarstymų, kodėl taip blogai gyvename... Ir taip visaks aišku, o Tomkus tai pasakė.
Kontraversiškas ir padrikas žmogaus, bandančio apsimesti DAUG protingesniu nei yra rašinys. Jei nežinočiau, kas autorius, sakyčiau - septintokas, gal dešimtokas, ir toks gan vidutinis.
Geras straipsnis, labai geras.
P. Tomkau, ko bijote? Kad Lietuvoje lietuviais bus ne didžianosiai artojai, o tamsesni ir įkypų akių žemesni žmonės? Ne ir kas? Svarbu, kad žmogus būtų įsisavinęs žmogiškąsias vertybes, gertbų kitą ir tebūnie Lietuva VISIEMS, kaip ir likęs pasaulis, kuris priima lietuvius.
visada galvojau, kad p. Tomkus yra dar vienas demagogas, tačiau perskaitęs šį jo sugrįžimo tekstą supratau, kad jis dar ir patriotas. O už šį bruožą ne tik Tomkų, bet ir visus kitus lietuvius reikia gerbti.
Šlykštus populizmas.
na cia tokia Tomkaus rasliava.... panasu kad autorius samoningai meluoti nori... kazkodel labai piktas...
Tik vienas patikrintas pavyzdys. Tomkus cia teigia kad Huseinas buvo pakartas del 200 irakieciu nuzudymo. Is kur istrauktas sis skaicius tik vienas Tomkus tezino. Vienas pavyzdys kuri paskubom radau inete:
"Casualties from Iraq's gulag are harder to estimate. Accounts collected by Western human rights groups from Iraqi émigrés and defectors have suggested that the number of those who have "disappeared" into the hands of the secret police, never to be heard from again, could be 200,000."
Taigi.... Galima ir daugiau surinkti pavyzdziu...
Tomkur ir jo respublika yra sh...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų