Visose „Maxima“ parduotuvėse bus nemokamai dalinamos apsauginės kaukės

Šalyje augant COVID-19 užsikrėtimų skaičiui, rūpindamasis pirkėjų bei savo darbuotojų saugumu, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ visose parduotuvėse atėjusiems apsipirkti nemokamai suteiks vienkartinę apsauginę veido kaukę.

Ši tvarka įsigalios nuo spalio 28 d. ir galios iki lapkričio 11 d., rašoma prekybos tinklo pranešime. 

„Nuolat šalyje kintanti situacija verčia ir mus priimti atitinkamus sprendimus. Šiuo metu mūsų prioritetas – darbuotojų ir pirkėjų saugumo užtikrinimas. Praėjusią savaitę priėmėme sprendimą ten, kur įvedamas lokalus karantinas, pirkėjams kaukes išskirti nemokamai. Matydami auganti susirgimų COVID-19 skaičių, šią savaitę nusprendėme tokį sprendimą taikyti visose šalies parduotuvėse“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Ji prašo pirkėjų būti sąmoningais: teisingai dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo, dezinfekuoti rankas bei į parduotuves stengtis eiti kaip galime rečiau

Kaukės pirkėjams bus išskiriamos informacijos kasose. Mažesnėse parduotuvėse, kuriose informacijos kasų nėra, kaukės bus dalijamos vienoje iš įprastų kasų.

„Kviečiame pirkėjus planuoti apsipirkimus bei į parduotuves eiti kuo rečiau. Taip pat primenu, kad pavasarį buvo atlikta tinklo „Barbora Express“ plėtra ir daugelyje šalies miestų atsirado pirkinių atsiėmimo stotelės. Pasirinkę jas, pirkėjai galės įsigyti visas reikalingas prekes išvengdami ėjimo į parduotuvę, o mūsų darbuotojai surinks visas reikiamas prekes“, – teigia E. Dapkienė.

„Maxima“ parduotuvėse šiuo metu laikomasi sugriežtintų higienos reikalavimų: reguliariai dezinfekuojami vežimėliai ir krepšeliai bei kiti įvairūs paviršiai, parduotuvių vėdinimui yra padidinta šviežio oro cirkuliacija.

Prekybos tinklas „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudęs specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniais rankų skysčiais. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.


Rašyti komentarą...
J
Jadvyga
2020-10-27 10:55:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ateikit ir pareguliuokit ,kad žmonės laikytusi to atstumo ,miela ponia,jūs tai pastebėjot,Maximos darbuotojai taip pat šitą mato ,bet jog prie kiekvieno prieiti neįmanoma,jūs gal manot ,kad Maximos darbuotojai neturi ką veikti už minimalų atlyginimą.Gaila,kad pirķėjam yra dzin.
Atsakyti
-1

R
Roma
2020-10-27 11:44:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patys žmonės kalti lipa vienas ant kito reikia turėti patiems supratimą o prie kiekvieno darbuotojo nepastatysi. Pas mus taspats ateini prie kasos stengiesi laikytis atstumo atėjo kokia poniutė šast tau šalia ir ką tu jei.
Atsakyti
0

K
Kaukenas
2020-10-29 12:35:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirkau kelis produktus ir paprasiau kaukes,o kasininke sako ar tikrai reikia kaukes!Siaip netaip dave,tai idomu butu paklaust kokiais kriterijais jos dalinamos,ar pensininkams ar bomzam,o gal kas atejo be kaukes?!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų