Vilniuje vidury dienos užpuolikas prie daugiabučio subadė du vyrus, vienas jų mirė

Pirmadienį prieš 13 val. Vilniuje Žirmūnuose prie daugiabučio įvyko muštynės, per kurias buvo subadyti du vyrai. Vienas jų netrukus ligoninėje mirė.

27

Pirminiais duomenimis, prie Žirmūnų 149 namo vyrų kivirčas įvyko dėl „ne vietoje“ pastatytoje automobilio, konfliktas peraugo į pjautynes.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje užpuolikas prie daugiabučio subadė du vyrus, vienas jų mirė

Žmonės pasakoja, kad automobiliu „Toyota Avensis“ atvažiavęs vyras užsipuolė du automobilyje „Volvo“ sėdinčius vyrus. Pastarieji – gretimo namo gyventojai. Maždaug 30-ies vyriškiai užkandžiavo automobilyje, galbūt ir vartojo alkoholį.

Neradęs vietos, kur statyti automobilį „Toyota“ vairuotojas į pietaujančių vyrų automobilį pripurškė dujų,. Pasipiktinę tokiu išpuoliu, sėdėjusieji „Volvo“ puolė skraudiką vytis. Vyrai kieme susimušė. Liudininkai sako, kad užpuoliką pagavę Žirmūnų gyventojai net nesuprato, kad susidūrė su peiliu ginkluotu užpuoliku. Vietoj smūgių kumščiais pasipylė dūriai.

Maždaug 30-ies Aleksandras buvo smarkiai subadytas, jo bičiuliui kliuvo mažiau. Nubėgantis užpuolikas su peiliu paliko striukę – palikęs ir automobilį nuskuodė su vienais apatiniais marškinėliais, sako liudininkai. Subadytas Aleksandras ligoninėje netrukus mirė. Jo bičiulio gyvybei pavojus nebegresia.

Policija ieško ginkluoto užpuoliko, spėjama, kad vyriškiui pakrikusi psichika. Policija paskelbė vyriškio paiešką:

Policija ieško šiandien padarytu nužudymu įtariamo Pauliaus Rastenio (gim. 1983 m.): ką nors žinančius apie jo buvimo vietą ar turinčių kitos tyrimui vertingos informacijos prašome kreiptis tel. (8 5) 271 6007 arba skambinti BPC telefonu 112.


Rašyti komentarą...
J
Je
2017-02-13 17:10:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Je, matosi. kad policija sureagvo per vėlai. Nėra patruliavimo ,užsiimama rietenomis šeimose...
Atsakyti
-1

L
LINA
2017-02-14 08:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet is nuotraukos matosi kad jam nevisi namuose galvoje. Tikiosi kad ji greitai pagaus ir jis nepridirbs daugau nesamojiu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų