Vilniuje vairuotojus gąsdino du bebaimiai: net partrenktas – pribloškė aplinkinius

Vilniuje nufilmuota, kaip supermeną vaizduojantis visiškai girtas vaikinas sankryžoje nardo tarp važiuojančių mašinų. Automobilio parblokštas jaunuolis iš judrios sankryžos paspruko, tačiau galiausiai vis tiek atsidūrė policijoje.

Vilniuje dar net ne naktis, tik devyniolikta valanda, tačiau kai kurie piliečiai jau smarkiai svirduliuoja. Prisigėręs taip, kad vos bepaeina, štai šis vaikinas su žalia striukele įsivaizduoja tapęs nemirtingu supermenu: eina per raudoną, stumdydamas savo kelyje besimaišančias mašinas į šoną.

Per automobilių srautą „supermenui“ pavyko prašliaužti. Dabar prireikė dar į kitą Kalvarijų ir Ozo gatvių sankryžos pusę. Gal į parduotuvę dar pigaus alaus. Vaikinas iš pradžių eina degant žaliai, o kojos pinasi, tad jau užsidega ir raudona. Užuot sustojęs pėsčiųjų salelėje, kiūtina pro važiuoti pradėjusius automobilius.

Bet šis pėsčiasis juk supermenas – ir iš tiesų, jam pavyksta pasiekti kitą gatvės pusę. Paaiškėja, kad supermenas ne vienas, štai atsiveja jo draugas – mojuoja iš kitos sankryžos pusės ne ten nuklydusiam herojui. Atsilikęs draugas irgi girtas, tik atrodo, ne taip smarkiai – bent jau skiria žalią ir raudoną. Vaikinas kviečia bičiulį atgal, veikiausiai šaukia važiuoti į „Akropolį“.

Žaliąjį supermeną partrenkia žalias automobiliukas. Ant variklio dangčio užkritęs vaikinas atšoką į sankryžos vidurį it kamuoliukas. Bet supermenas keliasi ir eina toliau. Braunasi tarp važiuojančių automobilių į ištikimo draugo glėbį. Nieko nelaukę abu girti draugai sėda į autobusą ir nuvažiuoja į „Akropolio“ pusę. Žmonės dar bandė avarijos kaltininką sustabdyti, bet nesėkmingai.

O girtą vaikiną partrenkusi automobilio „Mazda“ vairuotoja kviečia policiją. Pareigūnams abu vaikinus visgi pavyko sučiupti. Partrenktajam medikų neprireikė, 18-metis nuvežtas į policiją. Ten jam nustatytas vidutinis girtumas, dėl avarijos ir pasirodymo girtam viešoje vietoje surašytas protokolas.

Plačiau apie tai TV3 reportaže


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų