Vilniuje ugniagesiai patys padegė ir vėliau užgesino automobilį

Vilniuje ugniagesiai patys padegė ir vėliau užgesino automobilį. Mašinai nelaimėlei čia pat nupjautas ir stogas. Gelbėjimo technika pademonstruota prieš ją padovanojant Moldovos ugniagesiams. Nors lietuvių ugniagesiams patiems trūksta technikos, 10 pagyvenusių automobilių padovanoti skurdžiau besiverčiantiems partneriams.

Po avarijos užsiliepsnojo automobilio variklis. Atskubėję ugniagesiai greitai numalšina ugnį, tačiau viduje įstrigę žmonės. Norint juos išlaisvinti, būtina supjaustyti automobilį. Tai padaryti lietuvių ugniagesių turima technika paprasta ir tetrunka keletą minučių. Tačiau jei štai tokia situacija nutiktų kur nors Moldavijoje – žmonių gyvybių išgelbėti gali ir nepavykti. Partneriams iš rytų esą verkiant trūksta technikos.

Lietuviai pagal ES partnerystė projektą moldavams perduoda 10 automobilių ir 4 specialios įrangos komplektus.

Mašinas lietuviai taip pat gavo dovanų. Jas vėliau pakeitė didesnės ir universalesnės – tad senukų fordų esą nebėra kur pritaikyti. Jie skirti tik asfaltuotam keliui, veža iki 800 litrų vandens, tad kaimo vietovėse būtų beverčiai. O miestuose jau važinėja modernios ir įvairia įranga aprūpintos ugniagesių mašinos.

Kad Moldavijos pareigūnai džiaugiasi dovana – akivaizdu. Pažadėję interviu po oficialios renginio dalies jie nieko nelaukę sušoko į dovanotus automobilius ir nurūko Lenkijos sienos link.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų