Vilniuje sulaikytas Zuoko partijai priklausantis rinkimų komisijos narys Papildyta 20:30 val.

Kriminalinė policija sulaikė Lietuvos laisvės sąjungai priklausantį Vilniaus miesto Liudvinavo rinkimų apylinkės komisijos narį Romą Pališaitį.

Tai portalui 15min.lt patvirtino Liudvinavo rinkimų komisijos pirmininkas Algimantas Kalinauskas. Komisijos pirmininkas teigė, kad policija jam įteikė raštą susijusį su agitavimu. A. Kalinauskas tvirtino, kad šiandien komisijoje dirbusiam R. Pališaičiui priekaištų neturi.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Savivaldos rinkimai

Lietuvos laisvės sąjungos kandidatas Artūras Zuokas šiandien kartu su dabartiniu sostinės vadovu Remigijumi Šimašiumi varžėsi antrajame Vilniaus miesto mero rinkimų ture. Agitacija rinkimų dieną yra draudžiama. 

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl biuletenių išdavimo sąraše suklastoto parašo

Tauragės apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galbūt suklastoto parašo rinkimų biuletenių išdavimo sąraše.

Policijos departamentas pranešė, kad tyrimas pradėtas iš Vyriausiosios rinkimų komisijos gavus informaciją apie tai, kad parašas buvo suklastotas kovo 3 dieną, per pirmąjį rinkimų turą Šilutės rajono, rinkimų apylinkėje.

REKLAMA

Tai jau trečiasis per antrąjį savivaldos rinkimų turą pradėtas ikiteisminis tyrimas. Be Šilutės ikiteisminiai tyrimai pradėti Pakruojo rajone, Utenoje.

Lietuvos pareigūnai iš viso per abu savivaldos rinkimų turus pradėjo daugiau nei 15 ikiteisminių tyrimų dėl galimų pažeidimų per rinkimus.

Nuo trečiadienio ryto iki penktadienio vakaro, rinkimų pabaigos, policija gavo 103 pranešimus apie galimus pažeidimus, susijusius su rinkimais.

Daugiausia – 40 – pranešimų gauta iš Alytaus apskrities. 26 pranešimai gauti iš Tauragės apskrities, 10 – iš Vilniaus apskrities.


Rašyti komentarą...
s
senis
2019-03-17 20:03:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
jis tur būt nori vėl kas už ji balsuoja padaryt taip kaip paksas sakė.
Atsakyti
0

Q
Q
2019-03-17 19:25:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia per peti patapsnoti...
Atsakyti
-2

i
irena
2019-03-17 19:33:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodel tas Zuokas taip nori buti meru?gal dar ne visa Uzupi uzvalde?Tikrai reiks keist pavadinima ne uzupis o zuokyne.
l
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų