Rašyti komentarą...
Miręs apsaugininkas
Apsaugos darbuotojas turi dirbti savo darbą, kodėl jisai dirba nusikaltėlių darbą prieš žmones (todėl, kad smegenų neturi). Labai gaila, kad dar daug žmonių tiki šia aferine plandremija, todėl ir toliau vyksta patyčios iš žmonių. Jų ir yra tikslas supriešinti žmones, o jie pasakys, kad jie patys kalti, kaip ir kas pasirašo dėl vakcinavimo, nes valdžiažmogių niekur nėra jokio parašo. Susimastykite žmonės - ant ko pasirašote, o žmonių ir vaikų žudymas su vakcinomis vyksta toliau. Prabuskite.
Nes atsibodo tie galimybių pasai. O dar ypač prieš sventes. Vaikų zaidimai su tais galimybių pasų. Visi pikti. Cirkas
@Liepa teks priprasti gyventi su pasu, o jei ne- SEDEK NAMIE
Kuo daugiau tokių pasityčiojimų iš pirkėjų, tuo geriau seksis Nidai Vasiliauskaitei ir jos naujai partijai. Kaip kitaip perimtų tauta galios svertus. Iki tol buvome užliūliuoti ir balsuodavome kaip liepdavo viešųjų ryšių specialistai.
Tik pradžia, pamatysite ko nematę bus Kaip Amerikoje... skerdynės
@Saule Su jumis,antivakseriais, greitai susitvarkysim!!!!
@Jurgen Jau dabar tvarkaisi - matosi.
@Jurgen Apsisiksi stačias betvarkydamas asile!
Už valstybės organizuojamas patyčias politikai atsakys per sekančius rinkimus. Bus ir prezidentui ir šaikai ir opozicijai. Kuo blogiau, tuo geriau. Gera žinia ta, kad tvartelio koalicijos nė vieno neliks kitame seime.
@manau Tikėkimės kad taip ir bus!
Baisu baisu kas deedasi
Tau ir turi būti kaip jūs galvojate kiek žmogus gali kentėti tas patyčias ėst tai reik kažką tai kantrybė ir baigėsi čia tik pradžia kaip pradės masiškai visi taip daryt tair policininkai kelnės priške tupės kampe susidūrė...
@Gintaras Jei masiskai prasides,tai policija kitaip spres! Visi riausininkai bus suimti,kaip pries metus Baltarusijoje)))
Kaip jaustis dirbantiems
Į viršų