Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį Vilniuje prasideda „Sostinės dienų“ renginiai, jie truks iki sekmadienio vakaro.

Savivaldybės teigimu, jau 19-ą kartą rengiamose "Sostinės dienose" vilniečiai ir miesto svečiai galės nemokamai dalyvauti koncertuose, parodose, mugėse ir daugelyje kitų renginių - iš viso jų numatoma daugiau nei šimtas.

REKLAMA

Didieji "Sostinės dienų" koncertai vyks Katedros aikštėje. Atidarymo koncerte penktadienio vakarą pasirodys grupė iš Latvijos "Brainstorm", dabar besivadinanti savo gimtąja kalba – "Prata Vetra". Šeštadienį Katedros aikštėje koncertuos Lietuvos elektroninės muzikos grupė "Golden Parazyth" ir britų grupė "Touch and Go". Sekmadienį "Sostinės dienas" vainikuos grupė "Antis".

Tris dienas Gedimino prospekte veiks knygų mugė, žaidimų ir sveikatos parkas, vizualiųjų menų ekspozicijos, profesionalių dailininkų parodos, vyks keramikų ir tapytojų darbų, įvairiausių meno dirbinių pristatymai, koncertai, spektakliai. Čia, pasak savivaldybės, taip pat bus galima paragauti ir įsigyti įvairiausių gardumynų.

Tarp "Sostinės dienų" renginių - ir sekmadienį numatomas Bernardinų sodo atidarymas. Taip pat sekmadienį Katedros aikštėje vyks neįgaliųjų koncertas, jų darbų paroda ir mugė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.  

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų