• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienio rytą Vilniuje pasipylė avarijos.

REKLAMA

Kaip portalą tv3.lt informavo policija, pirmoji avarija įvyko dar naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

1:34 pranešta, kad Savanorių prospekte į stulpą įvažiavo automobilis. Pranešėja teigė, kad matė, kaip prie vieno prekybos centro automobilis įvažiavo į stulpą.

Į vietą atvykus pareigūnams buvo rastas automobilis „Honda“, kurio savininkas, gimęs 2004 m., paaiškino, kad važiavo link Savanorių žiedo, tačiau automobilį sumėtė ir jis trenkėsi į bordiūrą. Apgadinta tik transporto priemonė.

Kitas eismo įvykis registruotas 6:48 Vilniaus rajone Užupėnų kaime. Kelyje 5202 susidūrė du lengvieji automobiliai. Pranešta, kad nukentėjo 62 m. amžiaus moteris, kuriai skaudėjo krūtinę. Apie įvykį informuoti medikai ir pareigūnai. Vėliau paaiškėjo, kad avarijoje sužeistas žmogus buvo išvežtas į ligoninę.

7:11 Subačiaus ir Maironio gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai „Peugeot“ ir „Toyota“. Pranešta, kad dešimtmetė mergaitė skundėsi peties skausmu.

REKLAMA
REKLAMA

Atvykus tarnyboms, įvykio vietoje buvo „Peugeot“ vairuotojas, gimęs 1976 m., keleivė, gimusi 2012 m., „Toyota“ vairuotoja, gimusi 1961 m. „Peugeot“ vairuotojas paaiškino, kad važiuodamas Subačiaus gatve į kalną pamatė į kairę sukančią „Toyota“, kuri net nepristabdžiusi trenkėsi į jo automobilį.

REKLAMA

„Toyota“ vairuotoja paaiškino, kad važiuodama Subačiaus gatve norėjo sukti į Maironio gatvę. Buvo tamsu, ji nepastebėjo atvažiuojančio automobilio ir į jį atsitrenkė.

7:55 Parko gatvėje stotelėje autobusas partrenkė vaikiną, kuriam maždaug 14 metų. Jis skundėsi kojos skausmu, buvo sąmoningas. Apie įvykį pranešė autobuso vairuotojas. Informuoti medikai ir pareigūnai.

Dar vienas eismo įvykis įvyko 7:57 Gurių gatvėje. Tarp Kalnėnų ir Tautų stotelių susidūrė 58 maršruto autobusas su automobiliu „Volvo“. Automobilyje buvo du mažamečiai vaikai, apie įvykį pranešė autobuso vairuotojas, informuoti medikai ir pareigūnai.

Dar vienas eismo įvykis registruotas Geležinio vilko gatvėje. 8:00 susidūrė du automobiliai, kaltininkas, kaip pranešama, bandė šalintis iš įvykio vietos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų