Vilniuje partrenktas matematikos mokslų daktaras: džiaugiuosi, kad gyvenu dar

Antradienio rytas Vilniuje pažymėtas ne tik itn blogomis oro sąlygomis, bet ir dar viena skaudžia nelaime. Vis dėlto, abu eismo įvykio dalyviai liko gyvi.

Netoli prekybos centro „Akropolis“ automobilio „Mazda“ vairuotoja patrenkė netikėtai neleistinoje vietoje Ozo gatvę kirtusį senolį.

Pirminiais duomenimis, automobilio vairuotoja važiavo „A“ juosta, už tai ji irgi gali būti nubausta.

Dviratininkas buvo įsitikinęs, kad automobilis jį praleidžia, visgi, vairuotoja teigė jo net nemačiusi.

Ši vieta yra žinoma dėl dažnų eismo įvykių, kadangi ten nėra nei pėsčiųjų perėjos, nei dviračių tako, be to, eismas labai intensyvus.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vairuotoja partrenkė dviratininką Ozo g. Vilniuje

Todėl tikėtina, kad eismo įvykio kaltininku bus pripažintas senolis dviratininkas.

Medikai apžiūrėjo abu eismo nelaimės dalyvius, tačiau rimtesnių sužalojimų jie nepatyrė. Dviratininkas atsisakė vykti į ligoninę tolesnei apžiūrai. 

76-erių dviratininkas neslėpė, kad tai ne pirmas toks eismo įvykis. Prieš daugelį metų jis leisdamasis nuo Šeškinės kalno susidūrė su jo nepraleidusiu į kairę sukančiu automobiliu. Per ankstesnę avariją dviratininkas sunkiai nukentėjo. 

„Bet po to galva pradėjo dirbti geriau dar – aš matematikos mokslų daktaras, dirbu, straipsnius rašau. Daug straipsnių parašiau ir dabar dar rašau. Dabar džiaugiuosi, kad galva nenukentėjo ir kad gyvenu dar. Va mano klaida ir kiek vargo dabar bus.“  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų