Rašyti komentarą...
O dabar placiau apie "carona virusa arba kaip greitai pasidaryti dar viena biudzeta"
Viskas labai paprasta! Reikia pakelti visas video fiksacijas kai buvo pruvaloma deveti kaukes. Ir isdalinti visiems pareigunams baudas uz kaukiu nedevejima. 100 proccentu bus dar vienas biudzetas o gal ir daugiau. Ir pareigunai privales dirbi metus be algos. Aisku anstoliai ir tt. Nes po 10 000 ar daugiau euro nieks negales padeti is pateigunu. O jei or gales tai klausimas kiek ti kisiu paemei. Gerai esme ne tame.
Taip be abejo nieks niekados nepadarys! Nes policija tarnaja ne mums o valdziai. Ir o dieve mano tauta patikekik! Policija ir yra pagrindinis viruso platintojas. Buvau aš šiemet poskyryje nieks nedėvi kaukių kai tai yra privaloma. Po to važiuoja pas žmonių.... Parduotuvėje taip nėra. Ligoninėje irgi taip nėra. Galimai kol nieko nėra nieks nedėvi tu kaukių parduotuvėse ir tt. Bet kai aš buvau poskyryje nieks net neuzsidejo kaukės kai aš ten buvau parvežtas. Ir net nieks man kaukės nebuvo išdavęs. Tai išvada galiu daryti tik viena. Policija ir yra covid platintojas pagrindinis mūsų šalyje. Klausimas išlieka tik vienas. Kaip mums išnaikinti tuos pareigūnus kurie turi teisėtus reikalavimus o Paris veikia neteisėtai? Manau tokius pareigūnus reikia į kalėjimą. Nes tai žmogus kuris žino visus įstatymus. Ir turi būti paviZdis tautai. O čia kas dabar?
Ar cia demokratija? Pagal antraste tai sulaikytas uz landzbergio plakata.... Nu geras. Perskaites toliau supratau kad nevykde teisetu reikalavimu. Tai kokie turejo buti tie teiseti reikalavimai? Ar aplamai yra kaKokiu neteisetu reikalavimu pas pareigunu? Ka jis galejo padaryti? Nusikeikti? Tai vietoje ir israsykite bauda. Kam reikia vezti i komisariata ir platinti carona? As kai paziuriu i ta musu policija tai jausma igaunu kad gyvenam 19 amziuje. Kalta be abejo valzia pareigunai tik ziuri kaip gauti alga bei pensija kuo greiciau (ir kitu zmoniu likimas jums nesvarbu, nes pas jus akyse tik pinigai ir cia tiesa!)
Suranda pareigunai kaip jie sako galimai narkotines medziagas pas zmogu. Pagrundinis zodis cia galimai. Ka jis reiskia? Tai arba narkotines medziagas arba ne. Tai reikia uzrasyti asmens duomenes istirti tas medziagas ir tada tik zmogus gali buti sulaikomas. Lauzo visus kaip tik nori. Ka jums pasidare zmones? Ar taip jau skaniai yra ta greita pensija? Ar tiesiog realiai valdzia uzprogrwmavo kaip zombius. Ir nieko kito negirdit?
Musu salyje yra per daug leistina policijai! Pareigunas privalo tarnauti visuomenei o ne valdziai. Pinigus tai gi mes mokam o ne valdzia.
Jei zmogau tu protauji ir supranti apie ka as kalbu tai mesk ta darba ir nepaklusk tai sistemao kuri nesa tik nupstolius ir pildo savo kisenes. O jei nori tarnauti tikrai tai ir tarnauk zmonems bet ne valdziai!
Užkapoja tik grupuotei pavojingus konkurentus. Piktnaudžiauti valdžia, pareigomis - šlykštu. Kokie pas mus advokatai, prokurorai, valdantys-tai pavojus teisingumui, valstybei!
Lansbergis tu Lietuvai nereikalingas
Lansbergis tu Lietuvai nereikalingas
Lietuva valdo Lukasenka . ..Laisves nera, susidorosim su visais. Lozungas Valdanciuju....
labai blogai,kad justicija spelioja,ar sudaryta is tokiu pat.Kiek mieganciu agentu LR?
Reikėjo rėkti "mirtis Lansbergiui" gal tada but nesulaike
"Nevykdė teistų policijos pareigūnų reikalavimų"????!!!!
Teisia lietuvos išdaviką, o jie protestuoja. Matyt rusams dirba
Tas straipsnelis turi dvoko ....., o kalbant apie demokratija Lietuvoje , tai ji baisiai panasi i kaimynu...
@Jonas Bet kaip tu nudišneki :)
D
Jai būtų gera gyvent Lietuvoje niekas nešnpinėtų kitai valstybei
@Juozas Tipinis išdaviko mąstymas!!
@Juozas Tau, valkata vatini- gerai gyventi bus tik kapinese..?!
Į viršų