Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nieko keisto teko sutikt panasu veikeje vaziuoju antra juosta posukis yjungtas y kaire sukt sustoju praleist is priekio masinos ir bum y gala man sedi ciuvas akis isputes tel prie ausies ir islipes kriokia mokek cia negalima sukt iskvieciau policija po keliu zodziu policijos atbega taremes viska apmoku tik neforminam pasiule 300 atsisakiau paprasiau policijos formint nes sunku su juo bendraut draudimas sumokejo 900 remontui o reksniui baisiai nenuskilo negana ypute 0,74 tai dar ir kamera usviksavo kad kalbe tel.ir tokiu kausu pilnos gatves
Panašus įvykis. Tik į mane atsitrenkė atlekęs šaligatviu su dviviečiu elektriniu mopedų. Taip pat sakė kad mano auto priekis buvo iškistas, nors auto stovėjo isvažiavime kuris yra gatvės priklausantys ir buvo pakankamai vietos pravažiuoti tam mopedų į, bet teismas nuteisė mane, nors kaip teisme įrodė mano advokatas, kad tas mopedas išvis negali dalyvauti viešajame eisme nes jis neregistruotas, neturėjo tech,pažiūros ir buvo ne draustas ir jo vairuotojas neturėjo teisės vairuoti. Va tokie pas mus teismai.
@Ir man buvo Ir mopedui aš buvau kliūtis iš dešines, ir ten taip pat nesudeti ženklai.
@Ir man buvo Jeigu kerti šaligatvį su automobiliu (įvažiavimas į kiemą greičiausiai) tai TU turi matyti ir praleisti visus dviračius transportus ir pėsčiuosius.
Koks greitis? Ir dar žala, kad maudytis negalėjo? Tai dabar automobilio vairuotojas turėtų pareikšti pretenziją, kad dėl tampymo po teismus, avarijoje, kuri sukelta motociklininko viršyto greičio, jis patyrė dvasinius išgyvenimus ir kitas kaip kokių minkštimų verksnių nesamones.
Kai teismai ar policija pradeda interpretuoti KET ir ANK, vadovaudamiesi savo supratimu, prasideda nesąmoningi sprendimai. Be to, ir KET redakcijos "pagerintos" - vieni straipsniai prieštarauja kitiems, skirtingos traktuotės. SM nebeliko ekspertų, todėl pakeitimai net nevertinami kontekste ar bendroje taisyklių visumoje, tiesiog keičiamas atskiras straipsnis.
kai lygiareikšmėje sankryžoje kliūtis iš dešinės buvo ir dar atsitrenkes nori, kad jam žalas atlygintu, tai turėtu būti normalioje valstybėje paskirta psichiatro ekspertizė ar gali toks vairuoti t.p. ir egzaminų, ket perlaikimas.
Tai gi moto pripazino, kad automobilis sustojo... jei moto greitis butu 60km/h jis ir sustot ir issukt ir uzsokt ant boldiuro galejo....
Isvada polismenu teisi moto vaziavo maziausiai 110km/h tad jokio skirtumo nematau kur pagrindinis kur salutinis tas kelias.
Tie isgamos su savo tryperiais ne vienam yra sugadinia gyvenima.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų