Vakar sostinę ir visą Vilniaus regioną gausiai laistę lietūs parodė, kad miesto gatvės ir visa nuotėkų sistema sunkiai susidoroja su tokiu vandens kiekiu. Mieste kilo chaosas.

Trečiadienio popietę prasidėjusios liūties apsemta dauguma sostinės gatvių.Pasak bendrovės „Grinda“ avarinės dispečerinės tarnybos operatoriaus Gyčio Variakojo, ypatingai daug vandens susikaupė Savanorių prospekte, už Savanorių prospekto žiedo ir Vilniaus Pedagoginio universiteto žiedo esančiose gatvėse, T.Narbuto bei Gelvonų gatvėse.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente vakar informavo, jog šalia Vilniaus esančiuose Salininkuose apsemta Belvederio gatvė, vandens lygis joje siekia apie 40 centimetrų.

Ne tik Vilnių, bet ir kai kuriuos Lietuvos regionus užklupusios audros antradienį ir trečiadienį be elektros buvo palikusios apie 6 tūkst. elektros vartotojų - iš jų 5 tūkst. Rytų skirstomųjų tinklų (RST) ir apie 1 tūkst. VST klientų.

Tuo tarpu Trakų Vokėje, netoli Vilniaus, iškritęs lietaus kiekis pasiekė stichinio reiškinio kriterijų, skelbia Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Pasak specialistų pranešimo, trečiadienį Trakų Vokėje per 12 valandų iškritusio lietaus vandens kiekis pasiekė 58 milimetrus.

Panaši orų tendencija, pasak hidrometeorologų, lieka ir artimiausioms paroms.


Rašyti komentarą...
p
prognozė?
2010-07-15 15:48:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vakar buvo - nėra prognozė.
Atsakyti
0

d
dainiulis
2010-07-15 19:23:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
man baisu ;(
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų