Vilniuje ant lauko kavinės užvirto medis Į ligoninę išvežta mergina

Vilniaus senamiestyje, ant netoli Katedros aikštės esančios lauko kavinės užvirto medis. Pirminiais duomenimis per įvykį buvo sužalotas mažiausiai vienas asmuo.

23

Kaip manoma, nelaimė įvyko dėl supuvusio medžio. Trečiadienio pavakarę jis užvirto ant kavinės  „Grill terrace“. Patvirtinta, kad į ligoninę išvežta jauna apie 20 metų mergina. Ji dirbo minėtoje kavinėje. Pirminiais duomenimis, mergina nukentėjo nesunkiai.

Iš karto po incidento kavinė buvo uždaryta. Į ją nebuvo įleidžiami net darbuotojai. Užvirtusi dalis medžio šiandien nebus patraukta. Tam reikalinga speciali technika atvyks rytoj.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Vilniuje ant kavinės užvirto medis

Lina Nikonovaitė, „Amber Food“ rinkodaros vadovė:

„Kol kas nežinome tikslių šios nelaimės priežasčių ir padarinių – viskas įvyko neseniai, tad situaciją aiškinamės. Pagal reikalavimus, iš savivaldybės gaunant leidimą lauko terasoms, restoranas turi tvarkyti ir prižiūrėti prekybos vietą ir teritoriją aplink ją: surinkti šiukšles, reguliariai išvalyti lauko šiukšliadėžes, atlikti kitus aplinkos švarinimo darbus, tačiau už parko teritoriją ir jos priežiūrą atsakingas Vilniaus savivaldybės Želdinių skyrius.

Pirminėmis žiniomis, krintantis medis kliudė terasos stoginę, nuvertė iškabas, sulaužė skėčius – šiuo metu įvykio vietoje mūsų draudimo bendrovė skaičiuoja nuostolius, tad tikslios žalos pasakyti dar negaliu. Skaudžiausia, kad per incidentą nukentėjo mūsų darbuotoja – šiuo metu medikai ją apžiūri ir suteikia pirmąją medicininę pagalbą, kitų aukų pavyko išvengti. Žinoma, pasirūpinsime savo sužeista darbuotoja, jai suteikdami visokeriopą pagalbą. Nukritus medžiui, darbuotojai iškvietė policiją ir medikus, iš terasos evakavo klientus, kad dar skaudesnių nelaimių būtų išvengta.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų