Pasienyje su Baltarusija sustabdytas vilnietis automobilio priekaboje vežtas kontrabandines cigaretes slėpė po mėšlu.

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Dieveniškių užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajone, kelyje Dieveniškės - Šalčininkai prie Daubutiškių kaimo, stabdė automobilį "Volvo 850". Šioje vietoje VSAT pareigūnai tikrino, ar visi asmenys turi privalomus pasienio ruože asmens tapatybės dokumentus.

28-erių automobilio vairuotojas juos turėjo. Prie mašinos jis tempė prikabintą priekabą "Brenderup", kurioje buvo sukrautas mėšlas.

Einat pro priekabą vienam pasieniečiui ji pasirodė įtartina, todėl jis timptelėjo iš jos išlindusio brezento kraštą.

Paaiškėjo, kad mėšlas buvo ne visoje priekaboje. Po juo ant medžio drožlių plokštės buvo patiestas brezentas. Po plokšte buvo tvarkingai sukrauti kontrabandinių rūkalų blokai. Iš viso vilnietis gabeno 2250 pakelių cigarečių "Premjer" su Baltarusijos banderolėmis.

Dieveniškių pasieniečiai vairuotojui dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėjo administracinės bylos teiseną.

Vilniečiui VSAT pareigūnai taip pat įteikė šaukimą atvykti į Šalčininkų rajono apylinkės teismą, kur bus nagrinėjama jo byla. Cigarečių gabentojui gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. Lt ir rūkalų gabenimo priemonės konfiskavimas. Cigaretės saugomos Dieveniškių užkardoje.

Vairuotojas po apklausos paleistas. Jis raštiškai įsipareigojo iki teismo posėdžio neparduoti ir niekam neperleisti automobilio.

VSAT nuotr.


Rašyti komentarą...
a
alia
2010-04-13 14:51:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
blogai slepe,reikejo cigaretes isukti ir apmesti meslu i vsio.
Atsakyti
0

I
Išvada
2010-04-14 10:55:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rūkalai iš esmės ir yra mėšlas, vadinasi, priekaboje buvo tik mėšlas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų