REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Maisto pristatymas į namus gali būti net labai pavojingas darbas. Tuo įsitikino vienas kurjeriu dirbantis vilnietis, kuris atvežė maistą labai nepatenkintam klientui.

Maisto pristatymas į namus gali būti net labai pavojingas darbas. Tuo įsitikino vienas kurjeriu dirbantis vilnietis, kuris atvežė maistą labai nepatenkintam klientui.

REKLAMA

Dėl anksčiau esą nepristatyto užsakymo, vilnietis Ernestas S. grasino kurjerį surakinti antrankiais ir peršauti jam abi kojas. Vyras taip pat vijosi kurjerį iki name esančio lifto ir neiškart leido į jį įlipti.

Šis incidentas įvyko 2021 m. kovo 21-ąją. Dienos metu, apie 11.30 val., ties buto slenksčiu, Ernestas S. laikė suėmęs kurjerį A. L. už rankos, kvietė jį užeiti į buto vidų.

Šiam nesutikus, vyras parodė antrankius, grasino jais surakinti ir peršauti oriniu ginklu abi kojas. Kurjeriui pavyko išlaisvinti savo ranką ir jis traukėsi link bendro naudojimo laiptinėje esančio lifto.

Tačiau pasivijęs jį, Ernestas S. laikė duris ir neleido kurjeriui važiuoti liftu. Dėl grasinimų sunkiai sutrikdyti nukentėjusiojo sveikatą vilnietis atsidūrė teisme. Pripažinta, kad nukentėjusysis turėjo pakankamą pagrindą manyti, kad Ernestas S. gali įvykdyti savo grasinimus.

REKLAMA
REKLAMA

Kaltę pripažino

Teisme kaltinamasis savo kaltę pripažino visiškai. Jis pasakojo, kad dieną prieš įvykį, t. y. 2021 m. kovo 20 d. užsisakė maisto per programėlę, tačiau šis nebuvo pristatytas.

REKLAMA

Kitą dieną jis užsisakė tą patį, nes norėjo pasiaiškinti. Su 2021 m. kovo 21 d. atvažiavusiu kurjeriu aiškinosi, kokiu numeriu galėtų paskambinti dėl susidariusios situacijos, šaukė ant jo, kalbėjo pakeltu tonu.

Pripažino, kad buvo suėmęs A. L. už rankos ir siūlė užeiti į butą, tačiau šis nėjo, todėl esą jo netempė. Nukentėjusysis norėjo pabėgti, tada Ernestas S. pasakė jam, kad surakins antrankiais. Teigė, kad į kurjerį nesikėsino, tiesiog buvo ne taip suprastas.

REKLAMA
REKLAMA

Ernestas S. pasakojo, kad namuose turi metalinius antrankius. Namie jis turėjo orinį ginklą, bet ten, anot jo, buvo labiau kaip žaislas. Apie ginklą buvo tik pasakęs nukentėjusiajam, tačiau juo prieš kurjerio nosį nemojavo.

Kurjeriui rodė tik antrankius, norėjo tiesiog papokštauti, o šis tiesiog išsigando, pasitraukė ir nuėjo prie lifto. Kaltinamasis teigė, kad buvo užtvėręs nukentėjusiajam lifto duris alkūne, bet po to praleido.

Vyras tikino, kad viską pripažįsta, tiesiog buvo apėmusios emocijos. Esą pasikarščiavo dėl to, kad buvo užsakęs maistą, o kurjeris taip ir neatvyko. Tiesiog išliejo ant nukentėjusiojo pyktį, nors supranta, kad negalėjo kaltinti būtent to kurjerio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Už 10 minučių pas Ernestą S. atėjo policijos pareigūnai. Kaltinamasis teigė, kad yra karštakošis, nesugeba valdyti emocijų dėl patirties stokos, o įvykio dieną buvo depresijos būsenoje, susijaudinęs, todėl taip ir atsitiko.

Tvirtino, kad nepyksta ant nukentėjusiojo dėl to, kad apie įvykį pranešė policijai, nes jeigu su juo būtų taip pasielgę, būtų padaręs tą patį. Ernestas S. pridūrė, kad su psichika problemų neturi, vaikystėje galbūt buvo gydytas, nes buvo greitas, triukšmingas vaikas.

REKLAMA

Anksčiau jis jau buvo atlikęs laisvės apribojimo bausmę, tačiau neatsiminė, ar dalyvavo smurtinį elgesį keičiančiose programose.

Kurjerio liudijimas

Su agresyviu vyru susidūręs kurjeris pareiškime apie padarytą nusikalstamą veiką pareiškė, jog 2021 m. kovo 21 d., apie 11.30 val., prie buto, namo koridoriuje jam nepažįstamas asmuo griebė už rankos.

Tada pagrasino jį surakinti antrankiais ir peršauti jam kojas oriniu ginklu. Atvykus prie buto duris atidarė maisto užsakovas vardu Ernestas S.

REKLAMA

Jo vardą žinojo iš užsakymų programėlės. Bet tada vyras griebė jį už rankos, paprašė užeiti į buto vidų, tačiau A. L. atsisakė tą padaryti.

Tada Ernestas S. parodė jam antrankius ir pagrasino jį prirakinti, taip pat grasino, kad su oriniu peršaus jam abi kojas.

Vyro grasinimus kurjeris suvokė kaip realų pavojų savo gyvybei ar sveikatai ir tikėjo, kad jo grasinimai galėjo būti įvykdyti.

Šią bylą išnagrinėjęs Vilniaus miesto apylinkės teismas Ernestą S. pripažino kaltu ir paskyrė jam 2,5 tūkst. eurų baudą.

Nustatyta, kad bauda turi būti sumokėta į Valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitą per vienerius metus nuo šio nuosprendžio įsiteisėjimo dienos.

Šis nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos dar gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų