Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
5 metai su turto konfiskavimu +bauda 1000 ir taškas.iš jų 100 pareigūnui.jei padarė paauglys,sulaukus pilnametystės metai privalomu darbu.
@Gincia Debilas
Nupleše ir Ok.
Nuneškit nuosėdai suadys ir išlaižys, vėl galės pakabinti.
Tai Vilniaus ruzzkiai padarė. Žmogžudžių rėmėjai
@Katė S L O V E R U S S I J A I....AMZEIS
@Kike Iš kur jūs proruški debilai atsiradant?
@Tomas Is ten kur ir tu tik ne tas b.......darė.
@Tomas Daunas
@Ddd moki iš D raidės? :D :D :D
@Katė Gerai padarė
@Katė Katės subine,kurioje vietoje tavo smegenys,na lietuvoje pasirodo kur kas daugiau durniu nei galvojau.
Ojojoj kak byyyyy_DNooo ruzzzky myr zduoch
@Vata raus Žiūrėk pats podochnieš greičiau.Rusu daugiau nei lietuviu,taip kad подыхай и заткнись.
o gal pradekime nuo to, ka jis veikia lietuvoje? ne visoje ukrainoje vyksta karas. ukraina labai labai didele. karas vyksta tik mazoje jos dalyje. ko diedas atleke i svetima sali, su visiskai svetima slavams kultura?
@tadas tik nepradek gerai ...
@oi Oj badas
@tadas Ir ko taip kankiniesi cia
Nyprijatel chumodann vokZzzzal rozzzyja
Nyprijatel chumodann vokZzzzal rozzzyja
@tadas ir ko teijp kankiniezzzyi cia
SVIATYMOJ shalyyy. U- ordinary nypriatno pachniet?






@tadas ar atidžiai perskaitei
@tadas O ką čia veikia ruskiai ?
@Ar ne Tą patį ka ir durniai lietuviai........
@Tiesa TU PROTU IRGI NEPASIŽYMI TIK DURNIUS IR DAUNAS ŽODŽIUS ŽINAI,GAL IŠSITRINK GALVĄ IR TADA LOK
Saugumas jei nori issaiskint 5 kolona...turi juos gaudyt ant ..zuveles..visi simboliai turi but stebimi slaptu kameru....ir priegos...
greiciau laimetu ta ukraina ,greiciau ta putkina besmegeni pakeistu normalus zmogus ,greiciau sugryztu pasaulis i normalias vezias...bleeeeeeeeeeeeeeeet uzkniso jau viskas !
@jo Kol zelionkės nepakars,tol pasaulyje tvarkos nebus,žydpalaikis visą pasaulį nori užkariauti ,o rusai čia iš vis ne prie ko,"besmegeni".
@Tiesa tik visus jau putkinas uzpi.so ,visi juokias is to debilo jau..ir pasol na.hui vaniucka !
@Tiesa tave kartu su ta putlerio baidykle .tokiu uro.du kjaip tu pilni kampai .von sutriau namo !!!!!!!!!!!
Belorusi,lenkui,rusui,lietuviu,Kastiuskai,aha ir ...tam pačiam vienam, abejingumas jam nepatinka,jis erzina ir laukia dėmesio,tai vienišo vilko klyksmas gydytis savo psichinę ligą
Tegu varo atgal pas ukrus tas senis nekabinėdamas mūsų šalyje savo vėliavų tai jsu nenuormalu patapo jum čia mūsų šalis o jie tik priglausti laikinai.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų