Rašyti komentarą...
Lietuvoje Ukrainieciai tik moterys vaikai ir seneliai,vyrai savo tevyne gina o kas cia isitaise po moteru sijonais paprasciausi kacapai su Ukrainos pasais,dazniausiai pirktais
Reikia kabint mūsų vėliavą
tegu jobanas banderovcas dziaugiasi kad namo nepadege
@naglas diedas ciucmeku ispera ..
O tai kodėl tas sūnus nevažiuoja ginti Ukrainos?
Где хохол прошол еврею делать нечего
@As o kur jus net klozetu nelieka ..gvniuki ..;DDD
@aha Sapnuoji
@Dėdė netriesk britvom seni..
nemanau,kad Lietuvoj turi kybot svetimu saliu veliavos,nesvarbu,Ukrainos,JAV,Angljos ar Lenkijos.Ju vieta yra ant tu saliu ambasadu ir atstovybiu o ne ant kiekvieno kampo,kas tikrai piktina labai didele dali zmoniu.Ir seime Ukrainos veliavai ne vieta,tai Lietuvos seimas o ne Ukrainos.Palaikom,bet nereik perlenkt lazdos,nes tai duoda priesinga efekta ir lietuviams jau igriso.
Ta Ukraina palaiko musu seimo gaidynas naciort nes jų bizniui dbr nieko gero...o Lietuvos zmones ir be tos Ukrainos belekiek bedu turi tik niekas nemato, tas Ukrainos velevas tik plest zemen ir vietoj jos Lietuvos issiket veleva mes ne Ukraina
Prisiminkite Lietuvos vėliavą ant kurios šlapinosi atvyke užsienio piliečiai ir už tai gavo tik simbolines baudadas.
Žinote, geriausias atsakymas putino subinlaižiams Lietuvoje - Ukrainos laimėjimai fronte. O tie vietiniai neapykantos nešėjai nestebina, nes ko norėti, juk jie pralaimi karą! :)))
@Ramiai Teisingiausias komentaras ačiū.
@Ramiai Ačiū Dievui, pagaliau čia Ukraina!
Ką palaikome - to vėliavą keliame. Tegul tie "drąsuoliai", kurie plėšo Ukrainos vėliavas, iškelia KITĄ !!!! Ir dar: jei psichika neatlaiko Ukrainos vėliavos vaizdo, tai jiems pas psichiatrą arba į ruZZiją. Abiem atvejais praplaus smegenis!
@Tiesiai Tai tu valink i savo nauja rodina- okraina, tu "patriote"

Skaitomiausios naujienos
Į viršų