Vilniaus parduotuvėje išpuolį surengęs rusas atvestas į teismą

Vilniaus apygardos prokuratūra trims mėnesiams prašo suimti parduotuvėje „Iki“ Lazdynėliuose keturis darbuotojus, kaip įtariama, sužalojusį Rusijos pilietį.

Tai BNS sakė tyrimui vadovaujantis Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Tomas Čepelionis. Tai maksimalus terminas, kurį gali sankcionuoti teismas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įtariamąjį išpuoliu Vilniaus parduotuvėje prašoma suimti trims mėnesiams

Antradienį po pietų į Vilniaus miesto apylinkės teismą, kur bus svarstomas klausimas dėl vyro suėmimo, atvyko prokuroras, advokatas.

„Manome, kad jis gali bėgti, slėptis, daryti naujus nusikaltimus“, – BNS sakė prokuroras. Tačiau iki tol jis Lietuvoje nė karto nebuvo teistas ar baustas.

Pareigūnai nustatė, kad įtariamasis R. K., gimęs 1968 metais, yra Rusijos pilietis. Pirminiais duomenimis, jis gyveno sostinės Lazdynų mikrorajone, lankydavosi šiame rajone esančiose parduotuvėse.

„Mes byloje jo paso kopiją turime. Jis Rusijos pilietis, jį buvo ruošiamasi deportuoti atgal į Rusiją, kaip negavusį ar dėl nepratęsto leidimo gyventi Lietuvoje. Jis buvo daug kartų kreipęsis į Migracijos departamentą dėl leidimo pratęsimo nuolat gyventi Lietuvoje“, – BNS sakė T. Čepelionis.

Rusijos piliečiui pateikti įtarimai dėl plėšimo, panaudojus peilį ir sužalojus keturis žmones prekybos centre Jonažolių gatvėje. Vyras parodymų neduoda.

Pirmadienį buvo atlikta krata jo namuose. Policijos departamentas patvirtino, kad balandžio 15-ąją, 18 val. 18 min., Vilniuje, Lazdynų g., šio piliečio bute, policijos pareigūnams atliekant kratą, virtuvės apatinėje spintelėje aptikti savadarbiai sprogmenys. Įvestas planas „Skydas“. Atvykę rinktinės „Aras“ pareigūnai savadarbius pirotechnikos sprogmenis pasiėmė.

Prokuroro komentarą žiūrėkite:

Prokuroras T. Čepelionis patvirtino, kad įtariamajam bus skirta psichiatrinė ekspertizė. Pirminiais duomenimis, vyras buvo blaivus.

Kaip skelbta, sekmadienio vakarą, apie 21 val. 45 min., Jonažolių gatvėje, į parduotuvę užėjo vyriškis.

Jis, grasindamas peiliu, pasikėsino apiplėšti parduotuvę bei sužalojo jį bandžiusius sulaikyti parduotuvės darbuotojus.

REKLAMA

19-mečiui jaunuoliui padarytos pjautinės žaizdos žaste ir dilbyje, 28 metų vyrui padarytas bendras kūno sumušimas.

40-mečiui vyrui padaryta pjautinė žaizda kojoje, hemoraginis šokas. Šie asmenys buvo paguldyti į ligoninę.

42 metų moteris dėl pjautinės žaizdos kakle gydoma ambulatoriškai.

Be šios bylos, tiriama byla ir dėl„Ikea“ padegimo, kur Rusijos pilietis, greičiausiai, taip pat susijęs.


Rašyti komentarą...
G
Gaidy sita
2019-04-16 16:30:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzmuzt akmenimis
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų